Slavnostní vyznamenání vyznamenává hrdiny západního New Yorku v boji proti epidemii opioidů

Nadace pro svět bez drog zahájila v Scientologické církvi v Buffalo slavnostní předávání výroční ceny Community Crusaders Awards, aby si uctila vůdce západního New Yorku v boji proti zneužívání drog.

Pobočka Foundation for the Drug-Free World v Buffalo označila Světový den zdraví svým prvním výročním ceremoniálem předávání cen Community Crusaders Awards 17. dubna v Scientologické církvi v Buffalu. Cena oceňuje práci těch, kteří zvyšují povědomí o nebezpečí drog tváří v tvář epidemii zneužívání drog, která sužuje metropolitní oblast Buffala.

Organizace Svět bez drog ocenila bojovníky za svět bez drog dne 17. dubna 2017 v Scientologické církvi v Buffalu
Organizace Svět bez drog ocenila bojovníky za svět bez drog dne 17. dubna 2017 v Scientologické církvi v Buffalu

Podle úřadu lékařského vyšetřovatele v okrese Erie je podezření na zneužívání opiátů nebo je známo, že za prvních 109 dnů roku 2017 způsobilo smrt 129 lidí.

Ti, kteří získali ceny Community Crusaders Awards, jsou hlavními hlasy drogové prevence v regionu: Avi a Julie Israel z Save the Michaels of the World, Inc .; Colleen Babcock of Horizons Health; Jessica Hutchings, ředitelka vzdělávacího programu pro tvář drogových závislostí Face 2 Face společnosti Kids Escaping Drugs, Inc .; Buffalo Special Police zastoupená náčelníkem Tedem Hamptem; pedagog Debra Sevillian-Poles; Sharon Tell, prezidentka týmu naděje; a pastor James Giles a Murray Holman z Koalice mírotvorců Stop násilí.

Při převzetí jejich ceny jménem své organizace popsali organizátor Peacemakers Pastor James Giles a prezident Koalice Stop násilí Murray Holman zneužívání drog jako jednu z nejdůležitějších domácích záležitostí v zemi. Poukázali na to, že problém nezačíná u dětí na ulici, ale v domácnosti, a drogová výchova je při řešení tohoto problému zásadní.

Jessica Hutchings z Face 2 Face řekla: „Pokud se nebudeme každý den scházet jako komunita, abychom bojovali proti této epidemii, budeme i nadále ztrácet naše děti, naše rodiče, naše bratry a sestry.“ Ocenila své kolegy a Nadaci pro svět bez drog. „Pokud bychom neměli partnerství prostřednictvím všech těchto různých organizací, nebyli bychom schopni dělat to, co děláme.“

Ředitel pro veřejné záležitosti církve Scientologické církve v Buffalu hostil první výroční ceny Společenství Crusaders Awards pobočky Buffalo nadace pro svět bez drog.
Ředitel pro veřejné záležitosti církve Scientologické církve v Buffalu hostil první výroční ceny Společenství Crusaders Awards pobočky Buffalo nadace pro svět bez drog.

Zneužívání drog nemá hranice a žádné hranice,“ řekl šéf policejní policie Ted Hampton. „Budeme šířit poselství světa bez drog, protože chápeme, že pokud dokážeme zabránit užívání drog, zejména u mladých lidí, můžeme zabránit budoucím zločinům.“ Děkujeme Scientologické církvi za to, že toto povědomí uvedlo do popředí a umožnilo této donucovací agentuře podílet se na procesu záchrany a zlepšování životů. “

Nadace pro svět bez drog je nezisková veřejně prospěšná společnost, která poskytuje mladým a dospělým věcné informace o drogách, aby mohli činit informovaná rozhodnutí a žít bez drog. Jádrem tohoto programu je 14 tištěných brožur o běžně zneužívaných drogách, z nichž každá je doprovázena oznámením veřejné služby týkajícím se této drogy a celovečerním dokumentem. Spolu s osnovami pedagoga tyto materiály rozšiřují jakýkoli program prevence zneužívání drog probíhající v komunitě, ať už prostřednictvím vymáhání práva, škol nebo komunitních programů.

Církev a její členové se věnují vymýcení zneužívání drog prostřednictvím vzdělávání a zvou účast všech, kteří sdílejí cíl světa bez drog. Při pohledu na úpadek společnosti na konci 70. let napsal zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard: „Výzkum ukázal, že jediným nejničivějším prvkem naší současné kultury jsou drogy.“

Scientologická církev a scientologové podporují program Nadace Pravda o drogách, jehož oceněné vzdělávací materiály jsou přeloženy do 17 jazyků a použity ve 190 zemích a teritoriích.