Skutečný Anthony Fauci: Všichni si zaslouží znát pravdu (1. část)

Ve zkratce…

Od zfalšování údajů o účinnosti léku AZT na AIDS v 80. letech, který svou toxicitou zabil spoustu lidí, po ústřední roli v jednom z největších farmaceutických podvodů v historii – COVID-19. Kdo je Anthony Fauci a kam až sahají jeho chapadla korupce a lží? Více v první části dokumentu podle stejnojmenné knihy od Roberta F. Kennedyho, mladšího.
Skutečný Anthony Fauci: Všichni si zaslouží znát pravdu
Skutečný Anthony Fauci: Všichni si zaslouží znát pravdu

Přepis:

J. Hayes: Dobrý den, jsem Jeff Hayes, děkuji vám, že jste se k nám připojili na tento film. Myslím, že je to Bobbyho nejlepší a nejdůležitější kniha a určitě je to i můj nejdůležitější film. Mohu vás o něco požádat? Pokud se vám bude líbit, budete ho prosím po zhlédnutí filmu sdílet, je to opravdu jediný způsob, jak ho dostat mezi lidi. Po dobu 10 dní je zdarma a my vás prosíme, abyste se k nám připojili sdílením. Děkuji.

JFK: Už samotné slovo utajení je odporné ve svobodné a otevřené společnosti. Nebezpečí nadměrného a neoprávněného utajování relevantních skutečností zdaleka převyšuje nebezpečí, která jsou uváděna na jeho ospravedlnění.

R.F. Kennedy (RFK): Tato kniha je výsledkem mého vlastního boje za pochopení toho, jak se idealistické instituce, které naše země vybudovala, aby chránily veřejné zdraví i demokracii, najednou tak násilně obrátily proti občanům a našim hodnotám. Jsem celoživotní demokrat, jehož rodina se 80 let hluboce zabývala americkou byrokracií veřejného zdraví a měla dlouholetá přátelství s klíčovými federálními regulátory včetně Anthonyho Fauciho, Francise Collinse a Roberta Galla.

Členové mé rodiny napsali mnoho zákonů, podle nichž tito muži vládnou, pečovali o růst spravedlivé a účinné politiky veřejného zdraví a bránili tuto regulační baštu proti zuřivým útokům financovaným průmyslem. S těmito osobami a jejich agenturami jsem si během let obhajoby životního prostředí a veřejného zdraví vybudoval vlastní spojenectví.

Sledoval jsem také, jak průmysl, který měl být údajně regulován, využíval své nevolníky na Kapitolu a svůj finanční vliv k systematickému vyprazdňování těchto agentur počínaje 80. lety, ke zmenožnění jejich regulační funkce a k jejich přeměně v loutky pro samotný průmysl, jehož regulací je Kongres pověřil. Zkoumal jsem pečlivě naplánovanou militarizaci a monetizaci medicíny, která zanechala americké zdravotnictví a naši demokracii rozvrácenou. Chronologicky popisuji znepokojivou roli nebezpečně koncentrovaných mainstreamových médií.

Fauci: Ve skutečnosti útočíte nejen na doktora Anthonyho Fauciho, ale i na vědu.

RFK: Velké technologie, vojenská a zpravodajská komunita a jejich hluboká historická společenství s Big Pharmou a agenturami veřejného zdraví. Rozvíjí se zde znepokojivý příběh, jaký tu ještě nebyl. A mnozí usilovně pracovali na tom, aby se o něm veřejnost nedozvěděla. Hlavní postavou je Anthony Fauci. S

6 TÝDNŮ PŘED OZNÁMENÍM COVIDU

Event201: Dnes budu vaším hlavním ceremoniářem pro Event 201. Dnešní scénář bude simulovat jednání skupiny zainteresovaných stran, která se nazývá pandemická krizová rada. Tato rada byla naléhavě svolána Světovým ekonomickým fórem.

RFK: V říjnu 2019 se pořádá simulace sponzorovaná WHO, Gatesovou nadací, Světovým ekonomickým fórem, Univerzitou Johnse Hopkinse, která je financována úřadem NIH a Gatesem. Mezi hlavními hostiteli není jen Gates, ale také Avril Hainesová, bývalá zástupkyně ředitele CIA. Co tedy dělá CIA pořádáním simulaci o veřejném zdraví? CIA není agenturou veřejného zdraví. Je to zpravodajská agentura. Nedělá veřejné zdraví.

A. Hanes (Event 201): Hranice mezi dezinformací a mylnou informací není vždy snadné najít. Neměli bychom se snažit kontrolovat komunikaci, ale spíše zaplavit zónu, v níž rozhodně vidím hodnotu neustálé komunikace o těchto otázkách, abychom se vypořádali s jakýmsi vakuem, které může za těchto okolností vzniknout. Na všechny dezinformace, které se budou objevovat, bude důležité mít odpověď na tyto otázky. Jsou zpravodajské zdroje identifikující zahraniční dezinformační kampaně.

S. Redd (Event 201): Vlády musí být ochotny dělat věci, které se vymykají jejich historické perspektivě, nebo z velké části… je to opravdu válečná pohotovost, ve které musíme být.

Connett (Event 201): Může se to stát rychle. Válečný plán může jít v platnost a stimulovat změnu velmi rychle. Nedůvěra se týká zdravotnického systému. Vláda musí zintenzivnit svoje opatření proti falešným zprávám. Musíme vzít v úvahu i to, že ještě předtím, než to začalo, bylo hnutí proti očkování velmi silné. A tohle je něco, co se rozšířilo sociálními sítěmi, takže samozřejmě důvěra ve farmaceutické společnosti a vládu je v tuto chvíli velmi důležitá.

RFK: Je to simulace koronaviru, který unikl a nakonec zabil 60 milionů lidí na celé planetě. Čínská vláda o úniku viru věděla už 12. září 2019. A je zajímavé, že tam je George Gao, který je šéfem čínské CDC. V té době George Gao téměř jistě věděl, že koronavirus koluje.

Event201: Nakažení lidé dostali respirační onemocnění s příznaky od mírných příznaků podobných chřipce až po těžký zápal plic. Nejnemocnější vyžadovali intenzivní péči, mnozí zemřeli. Rychle se šíří po místních komunitách. Mezinárodní cestování změnilo místní epidemii v pandemii pokrývající celý svět.

Nyní je hlášeno více než 30 000 případů. Odborníci varují, že to může být jen začátek celosvětového problému. Více než polovina případů si vyžádala nemocniční péči, což vytváří obrovský nápor na systémy zdravotní péče. Úmrtnost se pohybuje kolem 10 %. Zdá se totiž, že virus se snadno přenáší vzduchem z člověka na člověka.

V podstatě všichni lidé jsou náchylní. Odborníci se shodují, že pokud nebude rychle zvládnuta, mohlo by to vést k závažné pandemii, která obletí zeměkouli a postihne lidi všude. Dvakrát až čtyřikrát smrtelnější než pandemie chřipky v roce 1918, nejhorší zaznamenaná pandemie. I přesto se u některých lidí projevují pouze mírné příznaky podobné chřipce bez potřeby lékaře. Alarmující je, že tito lidé jsou schopni šířit virus, aniž by si to uvědomovali.

Ještě horší je, že zahraniční cestující přijíždějí do cílové destinace bez příznaků, ale během několika hodin onemocní. Případy související s cestováním rozkvetly na řadě míst do epidemií a rychle se rozrůstaly, než na ně zdravotnické orgány dokázaly reagovat.

Připojili se ke mně imunolog Dr. Ubani Bello a epidemiolog Dr. Rea Blakey. Oba velmi uznávaní ve svých oborech.

Dr. Bello: Vědci pracují na vakcíně. I když objevíme dobré kandidáty na vakcínu, začínáme od nuly a testování bezpečnosti a účinnosti vyžaduje čas. Obvykle to trvá roky.

Dr. Blakey: Na tyto staré časové plány a postupy se nemůžeme spoléhat, s dostatkem peněz a politické vůle je možné všechno.

Event201: Máme první výsledky průzkumů a očekávání veřejnosti ohledně vakcíny. Většina Američanů očekává, že vakcína bude k dispozici do dvou měsíců, a 65 % dotázaných je ochotno vakcínu přijmout, i když je experimentální. S tím souvisí i značně rostoucí poptávka po osobních ochranných pomůckách, jako jsou masky n95 a rukavice.

Celosvětově však nemocnicím dochází. Ubývá i dalšího zdravotnického materiálu, jako je fyziologický roztok a antibiotika. Země a společnosti údajně hromadí zásoby, což narušuje dodavatelské řetězce ve zdravotnictví a způsobuje nebezpečný nedostatek v mnoha částech světa.

Spiro: Viděli jste hlavní momenty z Eventu 201. Tato simulace pandemie koronaviru se uskutečnila asi šest týdnů předtím, než bylo hlášeno první onemocnění koronavirem v čínském Wuhanu. Tato simulace zahrnuje i zprávy, které byly vymyšleny právě pro toto cvičení.

Média: Virus podobný SARSu, který v Číně nakazil stovky lidí, se nyní dostal do Spojených států. Zaměstnavatelé nařizují zaměstnancům, aby zůstali doma.

Fauci: V NIH a s mnoha našimi spolupracovníky jsme již zahájili vývoj vakcíny.

Dr. McCullough: Nebyl jsem překvapen, když jsme ho (Fauciho) začali vídat ve světle národních reflektorů.

Dr. Risch: Na začátku pandemie jsme opravdu nevěděli, jak bude vypadat, jak ji zvládneme a jak je virus nakažlivý. A proto měl lockdown smysl jen proto, abychom získali trochu času a zjistili, co bychom měli dělat, jaké věci je třeba zmobilizovat, abychom snížili riziko nákazy a skutečně udrželi epidemii v co nejmenším rozsahu.

Dr. Malone: Přichází Tony Fauci, zachránce Západu, který prosazuje tato opatření, lockdowny, maskování atd.

RFK: Myslím, že mnoho mých kolegů demokratů ho zejména během počátku pandemie COVIDu vnímali jako takovou vlídnou, uklidňující postavu, protiváhou Donalda Trumpa a jeho protivědecké, narcistické nabubřelostí.

Trump: Je nějaký způsob, jak můžete použít světlo a teplo k vyléčení? Člověk, který má dobrý víte co…

RFK: V naší zemi panoval obrovský strach, který byl organizován a vytvářen tiskem a lékařským kartelem. Když lidé dostanou strach, jejich schopnost kritického myšlení se vyřadí… je pro lidi přirozené hledat ujištění a vedení u vůdčí autority.

Majitel pekárny: Byl tím, ke kterému jsme vzhlíželi v době, kdy jsme potřebovali odpovědi. Je velmi klidný, ale věcný. „Pekařství poctilo dr. Fauciho jeho vlastní koblihou“

Fauci: Říká se tomu Fauciho efekt. Je to hezké, ale v době normalizace nepravd a lží, to je to, co symbolizuji. Důslednost pro poctivost, pro pravdu.

RFK: Můj dojem z něj, protože jsem se jím zabýval už 17 let… A měl jsem k němu skepsi, protože jsem věděl, že byl architektem agenturního zajetí v rámci agentur veřejného zdraví.

Fauci: Pokud jde o vakcínu… jak říkám, pomoc je na cestě. Určitě je. Ale skutečnost, že pomoc je na cestě, by nás měla ještě více povzbudit k tomu, abychom zdvojnásobili některá opatření a restrikce. Fyzický odstup, všeobecné nošení roušek a zdržování se mimo davy v celé zemi.

Dr. Malone: Všichni jsme si ale mysleli, že zemřeme. Že se to přes nás přežene a všechny nás to zdevastuje, což se zneužilo pro lockdowny, zneužilo se to jako záminka pro masivní napouštění fiat měny do ekonomiky, pro způsobení toho, že lidé už nemohli chodit do práce, a tak dále.

Dr. Risch: Po nějaké době se ukázalo, že lockdowny jsou kontraproduktivní.

Dr. McCullough: A covid restrikce byly horší než samotný covid. Chrlili se na nás zprávy typu: Koupaliště je nyní zavřené. Posilovna je nyní zavřená.

Dr. Mercola: Využili strach k vytváření zdůvodnění pro zavádění všech těchto omezení osobních svobod a občanských práv. Jako zavírání podniků a způsobení jejich bankrotu.

N. Wolf: Technologické společnosti těžily z nesmyslných „pandemických opatření“, jako lockdowny, jako je nedovolit nám nakupovat osobně, vzdělávat se osobně, zamykání dětí uvnitř. Amazon má o 20 % vyšší čisté příjmy. Google vzrostl o 20 až 25 % v čistém příjmu. Microsoft má o 20-25 % vyšší čistý příjem, Nintendo má vyšší čistý příjem, všichni vytvořili nebo ovlivnili politiku lockdownů, která zabila lidské shromažďování, lidský obchod, lidskou bohoslužbu, lidskou kulturu a všechno to vyhnala na internet.

M. Miller: Všechny nejpřísnější vědecké studie zjistily, že roušky nezabraňují přenosu respiračních virů.

Dr. Risch: Roušky nemají v podstatě žádný přínos. N95 byla vyvinuta na ochranu dělníků před prachem. Prachové částice jsou jimi z 95 % odstraňovány. Prachové částice jsou tisíckrát větší než covid virus. Jako byste dávali pingpongové míčky přes řetězový plot. Z 95 % prostě projdou skrz.

M. Miller: Dr. Fauci začal tím, že správně řekl, že roušky jsou proti respiračním virům k ničemu. Uvedl to v pořadu 60 minut v březnu 2020.

Fauci: Nyní není důvod chodit s rouškou. Když jste uprostřed epidemie, nošení roušek může lidem trochu ulevit, a možná i zablokuje nějakou kapénku, ale neposkytuje tak dokonalou ochranu, jak si lidé myslí.

M. Miller: A tím, že to pro jednou řekl, vlastně reflektoval vědecký konsenzus. Ale o pár měsíců později úplně převrátil. Šéf čínské CDC George Gao, když najednou řekl, že všichni musí nosit roušku. Každý na Západě musí nosit roušku jako v Číně. Pak se postoj Fauciho změnil.

Fauci: 1. Roušky chrání. 2. Když se podíváte na děti venku, když si hrají nebo jdou po ulici, nemusíte nosit roušku. 3. Pediatrická akademie doporučuje, že děti od dvou let by měly nosit roušky.

Hlasatelka (mluví k Faucimu): Asi to chápu správně. Jedna rouška je lepší než nula roušek. Dvě roušky jsou lepší než jedna rouška, ale nemusíte mít dvě roušky. Je to tak?

M. Miller: O pár měsíců později se Světová zdravotnická organizace posunula, protože i ta řekla, správně, že roušky proti respiračním virům nic nezmůžou. Ale pak obrátila.

Média: Spor ohledně roušky vedl k tomu, že žena byla policistou omráčena taserem na středoškolském zápase. Samozřejmě k tomu nemělo nikdy dojít. Jaké je vaše právo odmítnout? A jaká je schopnost policie to vynucovat?

Muž: Musíte mít roušku.

Žena: To mě zastřelíte za to, že se snažím dýchat?

Média: A tady tancuje Barack Obama bez roušky. Mluví o tom, že je třeba se nechat očkovat, a o dalších věcech. Nemyslím si, že by se chtěl odtrhnout od CDC, které se k tomu ještě nevyjádřilo.

B. Gates: Roušky jsou dost kouzelné a nemají moc nevýhod.

„Gatesova dcera bez roušky na svatbě 2021“ (*fotka ze svatby*)

V. Sharav: Lidé s rouškami se vzdávají své individuality. Vzdávají se práv jako svobodných lidí. Je to začátek otroctví. Mnozí afroameričtí otroci v Americe nosili masky. Řekla jsem, že masky jsou symbolickým ekvivalentem žluté hvězdy, kterou jsem musela nosit. Je to znamení, že nejste svobodní, že jste podřadní. To všechno se děje jen díky poslušnosti lidí.

RFK: Myslím, že maskování bylo opravdu symbolickým signálem nejen poslušnosti, ale také toho, že bychom si všichni měli udržovat neustálý strach a že je třeba se držet dál od sebe, od vztahů a od komunity. Za mého dětství jsme měli protijaderná cvičení ve škole.

Video: Všichni víme, že atomová bomba je velmi nebezpečná, poznáte to, až přijde. Doufáme, že nikdy nepřijde. Ale musíme se připravit.

RFK: Ve škole nás neustále drilovali, co se stane, až na nás Rusové zaútočí jadernými zbraněmi. Museli jsme ze stolu sundat ostré předměty, museli jsme si dát hlavu pod lavici, když jsme slyšeli, že se rozezní alarm. Kdybyste byli paranoidní, mohli byste mít pocit, že účelem tohoto drilu bylo udržet takovou úroveň toho, co Bob McNamara později nazval masovou psychózou, kdy udržujete celou populaci ve strachu neustálým připomínáním, že jejich životy jsou ohroženy. A myslím, že jedna z věcí, která mi vadila na maskování, byla ta, že mi tu tehdejší dobu velmi připomínala.

Dr. McCullough: Pokud člověk nosí roušku nebo zůstane v malé místnosti a naplní ji virem a nadále vdechuje virus, existuje reálná šance, že by mohl lehkou nemoc ztížit, říká se tomu reinokulace. Dostali jsme telefonát z domova důchodců a jeden z pracovníků se nakazil COVIDem. A to bylo pro rok 2020 charakteristické. Vzpomeňte si na seniory v domovech pro seniory, ti nechodili ven a nedostávali COVID. Byli už zavření. A ve skutečnosti jeden pracovník dal COVID mému otci. Slyšeli jsme příběhy pacientů, kteří šli do nemocnice, byli zavřeni do izolace, už nikdy neviděli své blízké a pak v nemocnici sami umírali.

Protest: Nedostaneme se s nimi na večeři. Nedostaneme se k posezení na jejich svátek. Den památky, Den otců, Den matek.

Máma (senior): Moje dítě… Moje dítě… je moje dítě.

Pracovnice: Musíme udržovat rozestupy.

Dr. Kory: Když COVID tak nějak vypukl po celém světě, začali jsme se o této nemoci snažit dozvědět co nejvíce. Viděli jsme, jak propukla ve Wuhanu, pak v Lombardii v Itálii a pak v Seattlu a New Yorku. Znám někoho na každé jednotce intenzivní péče v New Yorku a bylo nám celkem jasné, jaké jsou hlavní mechanismy jejich onemocnění. Lidé byli hyperzanícení a obrovsky se jim srážela krev. Krev se srážela ve stříkačce a bylo jasné, že potřebují léky na ředění krve.

Dr. Marik: Covid přišel do USA převážně v New Yorku. Pacientům začalo být opravdu zle. Přijímali je na JIPky, byli napojeni na ventilátory. A víme, že úmrtnost v té době, pokud jste byli ventilováni na JIPce v New Yorku, se blížila 90 %.

Dr. Kory: Poukazoval jsem na to, že jsem viděl bezprecedentní úmrtnost a museli jsme něco udělat, ale obecný konzervativismus medicíny byl, že ne, protože byste mohli někomu ublížit, je těžké někomu ublížit, když rychle umírá. Zjevně umírali na nedostatečnou léčbu. Protože mé snahy byly blokovány a bylo jasné, že nejsem vítán, rezignoval jsem.

Dr. McCullough: To, co jsem udělal s otcem, se nakonec stalo základními principy McCulloughových protokolů. A první věc, kterou jsem řekl, je: otevřít okna. A proč? Protože jsme chtěli větrat, chtěli jsme snížit hustotu virů v aerosolu v místnosti. Čerstvý vzduch se po staletí používal při jiných respiračních onemocněních. Druhý krok: indická lékařská společnost pro lékaře již nařídila hydroxychlorochin jako standard péče jednou týdně. Zinku 50 miligramů denně. Vitamin D 5000 mezinárodních jednotek, vitamin C 3000 miligramů denně, Carsington 500 miligramů dvakrát denně.

Dr. Risch: Do července 2020 bylo provedeno devět studií hydroxychlorochinu, které nebyly randomizovány, některé ho používaly samostatně a jiné s různými doplňky. Každá z těchto studií prokázala přínos. Souhrn těchto studií, všechny analyzované dohromady, ukázal přibližně 50% snížení rizika hospitalizace a 75% snížení rizika úmrtí.

Všechny tyto studie jsou studie ambulantních pacientů, lidí, kteří dostanou COVID a jsou léčeni během prvních pěti nebo šesti dnů. Byl to velmi jasný soubor údajů, asi tak jasný, jak jen lze doufat, že se kdy podaří získat.

Dr. Kory: A přesto je Fauci v oválné pracovně a říká: tohle změní pravidla hry. A další věc, kterou si pamatujete, je, že všichni v zemi začínají používat remdesivir.

Fauci: Údaje ukazují, že remdesivir má jednoznačně významný pozitivní účinek, protože zkracuje dobu do uzdravení. To bude standardní péče. Když jsem se na tato data díval s naším týmem, připomínalo mi to situaci před 34 lety, v roce 1986, kdy jsme bojovali o léky na HIV a provedli jsme první randomizovanou studii s AZT, u které se ukázalo, že její účinek je sice mírný, ale to nebyla konečná. Protože v návaznosti na to jsme si každý další rok vedli lépe.

Farber: Je tu nový patogen a Faucismus vždy diktuje, že z nějakého podivného důvodu na něj vrhnete ty nejtoxičtější léky, a z jednoho z nich uděláte jakéhosi vládce, krále léčby. Tehdy to bylo AZT, nyní s COVIDem je to remdesivir bez jakéhokoli citu nebo ohledu nebo obav z toxicity, a zároveň očerňování, pronásledování, vytváření celé kultury dezinformací, o léčbě, která je starší, jako hydroxychlorochin, ivermektin, o kterém lékaři houfně říkají, že léčí lidi, že dostává lidi z nemocnice, že ukončuje tuto nemoc během několika dnů, ne-li hodin.

Dr. Kory: A musím zdůraznit, že mě vážně znepokojuje skutečnost, že NIH, FDA a CDC, nevím o žádné pracovní skupině, která by byla pověřena k přezkoumání léků ve snaze léčit tuto nemoc. Vše se týkalo nových a drahých farmaceuticky upravených léků, jako je remdesivir a vakcíny.

Dr. Kory: Poprvé mi volal šéf štábu senátora Johnsona, že americký senátor se mnou chtěl mluvit, protože narazil na web s našimi protokoly. Ivermektin se do našeho protokolu dostal až mnohem později. Takže to bylo v říjnu 2020. A najednou jsme začali vidět studie kolem ivermektinu, důsledně pozitivní ve velmi velkém rozsahu, a to z různých center a zemí po celém světě. Mluvili jsme s lékaři, lékaři nás oslovovali. A on byl inspirován tím, že viděl lékaře, kteří vydávali pokyny k léčbě, když vláda nedělala nic.

Dr. Lawrie: Můj vstup do arény COVID nastal, když jsem viděla svědectví dr. Koryho před Státním senátem v prosinci 2020. Viděla jsem ho až 26. prosince a připravila jsem si rychlý přehled. A předložila jsem ho orgánům Spojeného království 4. ledna, a také jsem ho poslala kolegům ve WHO a požádala je, aby ho předali týmu COVID ve WHO. A když jsem do sedmého ledna nedostala odpověď, co je v případě ohrožení veřejného zdraví rozumné, a to je šíření informací jakýmikoli prostředky.

A tak jsem se obrátila s video apelem na britského premiéra: Vážený pane premiére, jsem doktorka Tess Lawrieová a jsem ředitelkou poradenské společnosti pro medicínu založenou na důkazech. Napsala jsem zprávu s názvem Ivermektin pro prevenci a léčbu COVIDu-19. Přehled záznamů k ověření závěrů Aliance pro kritickou péči v první linii COVID-19. Dobrou zprávou je, že nyní máme solidní důkazy o účinné léčbě COVIDu-19. Jmenuje se ivermektin. V souvislosti s jeho závěry jsem v pondělí 3. ledna zaslala naléhavou korespondenci panu Hancockovi a dalším členům parlamentu. Bohužel jsem dosud nedostala odpověď, proto se vás snažím oslovit tímto videem. Prosím, můžeme ihned začít zachraňovat životy.

Dr. Kory: Byl jsem pozván, abych přednesl přednášku na mezinárodní konferenci o ivermektinu. A třetí den měl přednášku doktor jménem Andrew Hill a řekl, že je od WHO. A já jsem ho oslovil a stali jsme se velmi rychle blízkými kolegy a on byl stejně zaujatý daty jako my.

Dr. Lawrie: S Andrewem Hillem mě seznámil doktor Pierre Kory v tom prvním lednovém týdnu. Pracoval s Pierrem Korym na prezentaci důkazů v NIH. Pierre řekl, že se s ním musím sejít, že je konzultant WHO, který pracuje na ivermektinu, a Andrew Hill souhlasil, že s námi bude v týmu. Jenže ten víkend byl na preprintovém serveru zveřejněn jeho vlastní posudek. To byl velký důvod k obavám, protože to bylo zjevně uspěchané. Bylo to velmi nekvalitní se všemi zjevnými nedostatky. Napsala jsem mu: Andrew, tohle způsobí nezměrné škody. Prosím stáhni tuto recenzi a pojďme si promluvit. Mohu ti pomoci tyto chyby opravit.

Dr. Hill: Jsem ve velmi citlivé pozici.

Dr. Lawrie: Čí závěry jsou v té recenzi, kterou jste provedl? Kdo není uveden jako autor, který skutečně přispěl?

Dr. Hill: No, chci říct, že se opravdu nechci pouštět do…

Dr. Lawrie: Myslím, že to musí být jasné. Ráda bych věděla, kdo jsou ty další hlasy, které jsou ve vašem článku, které nejsou přiznány?

Dr. Hill: Unitaid se podílí na závěrech článku.

Dr. Lawrie: Takže mají slovo ve vašich závěrech?

Dr. Hill: Ano.

Obrázek z webu Unitaid – „Nadace Gatesových“ je mezi sponzory.

Dr. Marik: Ale nařízení FDA je podmíněno tím, že neexistuje žádná účinná alternativní léčba. Takže pokud by ivermektin a hydroxychlorochin byly prohlášeny za účinnou léčbu covidu, zneplatnilo by to vakcínu. Vakcíny by nemohly získat nouzové schválení.

Dr. Malone: Potlačování včasné léčby prostřednictvím tisku a různých vládních institucí, včetně FDA, je zločin. Máme značnou, zbytečnou zátěž ztrátami na životech kvůli zadržování včasné léčby, včetně léčby hydroxychlorochinem a ivermektinem. Způsobilo to zbytečná lidská úmrtí.

M. Miller: Jsme tak trochu hypnotizováni těmi jmény. New York Times, CNN. Jsme tím zhypnotizováni na základě jejich dlouholetých záznamů jako všeobecně uznávaných, autoritativních a renomovaných zpravodajských zdrojů. Došlo k té úžasné konfrontaci mezi CNN a Joem Roganem, kdy některé jejich lživé hlavy řekly, že užívá koňskou pastu.

Média: Lidi jako Joe Rogan, kteří nechtějí brát experimentální vakcínu, ale vezmou si odčervovač koní. Rogan svému Instagramu řekl, že byl léčen několika léky včetně ivermektinu, který se používá pro hospodářská zvířata. Joe Rogan, který onemocněl covidem, říká, že užíval odčervovací přípravek pro hospodářská zvířata ivermektin.

M. Miller: Byl to pokus o jeho sejmutí a zkreslení ivermektinu. A on se bránil, protože to má v povaze.

Rogan: Vadí vám, že zpravodajská televize, pro kterou pracujete, vyloženě lhala o tom, že jsem bral odčervovač koní?

Host: Nazývat to odčervovačem koní není lichotivé.

Rogan: Je to lež. Je to lež zpravodajské televize. Pracujete pro zpravodajskou organizaci. Pokud lžou o komikovi, který bere léky pro koně, co nám říkají o Rusku? Co nám říkají o Sýrii? Chápete, že proto lidé začínají pochybovat o pravdivosti médií?

Russel Brand: Průzkum říká, že spolehlivost médií je na historickém minimu. Měli byste hledat zdroje, které jsou mimo tento matrix zrady, protože jsou tam proto, aby přijímaly peníze z reklamy a lobbingu od zavedených korporátních zdrojů, což znamená, že musí fungovat poddajně a ve spojenectví s vládou. Takže z těchto zdrojů se nedozvíte poctivé informace.

Jimmy Dore: Tvrdili, že ivermektin je koňská pasta. Samozřejmě není. Je to takový zázračný lék. A před covidem si dokonce mysleli, že by mohl vyléčit rakovinu. A pak se stal COVID a oni ho museli hned démonizovat, protože je levný. Nikdo na něm nemůže vydělat. Společnost, která ho vymyslela, na něm nemůže vydělávat, protože teď ho může vyrábět kdokoli.

M. Miller: Existuje alternativní médium. Je to něco, co se objevilo velmi náhle a nedávno. Joe Rogan ho reprezentuje, Jimmy Dore ho reprezentuje, podcasteři v podstatě zaplnili díru, kterou zanechal levicový tisk. Vždycky budou nějaké tisky, které se snaží říkat strašnou pravdu.

Dr. McCullough: A dozvěděli jsme se také tohle. Jeden den je test pozitivní. Druhý den je test negativní. O týden později je pozitivní. O týden později je negativní.

Hlasatel: Není tedy PCR test dobrý barometr?

Fauci: Ano, to je velmi dobrá otázka.

Dr. Mercola: Na základě dat je zřejmé, že CDC s touto pandemií naprosto manipuluje, a to od prvního dne. Jedním z příkladů je test, který používají k diagnostice případu nebo někoho, kdo je nakažen virem. Jedná se o test PCR. A ten amplifikuje množství agens, které chcete zkontrolovat.

Farber: Kary Mullis byl vynálezcem PCR, nebyl vynálezcem PCR testu. Neexistuje žádný test ani na AIDS, ani na COVID. Jak řekl Kary Mullis: Netestuje to nic, najde to, co mu řeknete, aby našel. A vždycky říkal, že vám to neřekne, jestli jste něčím nakaženi. Neřekne vám to, jestli je pravděpodobné, že něčím onemocníte. Nic vám to neřekne. A drtivá většina údajů o testech PCR a COVIDu ukazuje, že mezi pozitivními testy PCR a výsledkem onemocnění je přinejlepším mizivá korelace. Proč tedy použili PCR pro COVID?

Hlasatel: Jak mohou lidé zjistit, zda jsou v cyklu, kdy mají COVID, nakažliví? Jak to změříte, když ne pomocí testu PCR nebo antigenního testu?

Fauci: To je pochopitelný zmatek, který lidé mají ohledně testování. Testování, které říká, zda jste nakaženi, nebo ne, versus jste nakaženi, navíc přenosní?

Farber: COVID začal v Číně jako pneumonie. A z nějakého důvodu jsme četli v novinách, že kolem 53 lidí v čínském Wuhanu mělo nějaký nový zápal plic, který předtím neviděli, a protože jsem ostražitá vůči propagandě, velmi mě znepokojilo, proč čteme o pneumoniích v Číně. V Číně o zápalu plic nikdy nečteme. Proč o nich čteme?

Dr. Malone: V prvním lednovém týdnu mi zavolal Michael. Je to bývalý projektový důstojník DARPA a doslova je to náš špičkový odborník na výzkum přidané funkce a je jím už roky a roky a už dlouho je hluboce zakořeněný jako jeden z našich nejlepších odborníků na biologickou obranu/válku, který byl v té době ve Wuhanu, v prvním lednovém týdnu, a varoval mě: Roberte, musíš svůj tým vyburcovat, protože máme problém, tenhle koronavirus vypadá, že bude velkým problémem.

Novinář: Viděl jste v tuto chvíli něco, co by vám dávalo vysokou míru jistoty, že původcem tohoto viru byl Wuhanský virologický institut?

Trump: Ano, mám. A myslím, že Světová zdravotnická organizace by se měla stydět.

Webb: Sám Fauci podle jeho emailů se podílel na snaze zakrýt původ COVIDu. A snažil se tvrdit, že šlo o zoonotický původ, a v žádném případě pro to neměla teorie o úniku z laboratoře žádnou důvěryhodnost.

RFK: Ve 2:47 v časných ranních hodinách 1. února 2020, čtyři hodin poté, co jeho věrný grantista, virolog Christian Anderson, informoval Fauciho, že on a další přední biologové věří, že genetická sekvence s největší šancí není produktem přirozeného výběru, Dr. Anthony Fauci vypálil pečlivě formulovaný e-mail Kadlekovi. Další e-maily Fauciho z toho večera naznačují, že se intenzivně obával, že čínské experimenty, které mohly vytvořit tento nový koronavirus, by nesly jeho otisky.

Dr. Malone: Poprvé jsem se o tomto příběhu týkajícím se používání jednorázových telefonů Jeremym Farrarem, Tony Faucim a Francisem Collinsem dozvěděl hned po zahájení epidemie z pamětí, které napsal Jeremy Farrar, který je šéfem Wellcome Trust, jednoho z největších zdrojů financování britské biotechnologie a vývoje vakcín. Proč byl Farrar v té smyčce, usuzuji z toho, že měl určitou roli při poskytování finančních prostředků Wuhanskému laboratornímu virologickému institutu, který se na tomto výzkumu podílel. Ve své autobiografii prozradil, že spolu s Tonym a Francisem Collinsem používali jednorázové telefony, aby se vyhnuli jakékoli stopě, která by mohla zdokumentovat jejich rozhovory bezprostředně po zahájení epidemie. A mluvil o tom v souvislosti s tím, že hovořil o jejich obavách a tajných dohodách ve snaze utajit to, co věděli o práci, která probíhala ve Wuhanském virologickém ústavu.

RFK: Americké zpravodajské služby se nyní domnívají, že Číňané věděli, že z wuhanské laboratoře unikl virus už 12. září. A pravděpodobně unikl někdy koncem srpna, začátkem září. Ale 12. září armáda šla do této laboratoře v noci a změnili vedení laboratoře a vzali 22,000 vzorků koronaviru a odstranili je a nikdy nebyli viděni znovu. Odstranili zmínky o mnoha studiích přidané funkce na veřejně přístupných webových stránkách.

Zpravodajské agentury v USA a Velké Británii a Evropě, kterým říkají Pět očí, západní národy, které si navzájem vyměňují zpravodajské informace, měli hluboký podíl nejen na financování studií wuhanské laboratoře, ale také na utajení, ochraně protiopatření a ochraně wuhanské laboratoře před slídivým vyšetřováním. V srpnu 2020 jsem přednesl projev na mírovém shromáždění v Berlíně. RFK: Vlády milují pandemie. Bylo tam zhruba milion zastánců demokracie. Byli tam lidé ze všech národů Evropy a všech barev duhy a sešli se, aby požadovali návrat svých ústavních a lidských práv. Jediné, co vládě slouží k tomu, aby z lidí udělala otroky, je strach. Ihned poté německé zpravodajské služby a britské zpravodajské služby oznámily, že zvažují „váhavost s očkováním“ jako formu terorismu, a že rozpoutávají svůj arzenál kybernetické války na lidi v cizích zemích, které považují za „váhavce s očkováním“.

Pro CIA je špehování amerických občanů v této zemi nezákonné. Způsob, jakým CIA vždy obcházela toto přísné pravidlo, spočívá v tom, že špehování našich občanů zadávala zemím Pěti očí, jako je Británie a Německo, s nimiž sdílí zpravodajské informace, takže nemusí špehovat nás, mohou k tomu přimět Brity a Němce, a pak mohou tyto informace dostat ven. A to je znepokojující. S lidmi, kteří prostě zpochybňují vládní politiku, důležité vládní politiky ovlivňující zdraví a blaho milionů amerických dětí a dospělých, se zachází jako s nepřáteli státu.

Dr. Marik: Velmi slavný francouzský mikrobiolog a klinik Didier Raoult publikoval první data o účinnosti hydroxychlorochinu.

Dr. Raoult: Hydroxychlorochin je účinný proti množení odlišných druhů koronavirů v buňkách, Může být velmi dobrým kandidátem na léčbu pacienta. Nejenže to funguje na pacienta, ale také došlo k odstranění viru za čtyři dny.

Dr. Marik: Ale to bylo v rozporu se schváleným narativem. Dříve byl hydroxychlorochin ve Francii dostupný bez receptu, pak ho cenzurovali a umlčeli. A lék přestal být volně dostupný.

M. Miller: Propaganda vždy zahrnuje cenzuru, protože propaganda se nesnaží přesvědčit, snaží se vás zatlačit, aby vás otřásla do určitého názoru. Takže se nesnaží o argumenty, nesnaží se o rozumnou argumentaci, vůbec nepoužívá rozum, vlastně to bývá taková téměř neurologická manipulace. Protože propaganda nesnáší argumenty, vždy s sebou nese mimořádně důslednou cenzuru protinázoru. Musí být očerněn. Musí být odsouzen, musí být zatemněn.

Senátor: Poskytnete mi seznam všech webových stránek a hashtagů, o jejichž zákazu diskutovaly týmy moderátorů obsahu na Facebooku?

Zuckerberg: Rád se s vámi nebo s vaším týmem spojím a probereme další možnosti, jak v této věci postupovat.

Senátor: Zavážete se však, že poskytnete informace, které jste zaznamenali, týkající se moderování obsahu, které vaše společnost provedla? Ano nebo ne?

Zuckerberg: Asi by bylo lepší navázat, až budu mít možnost probrat se svým týmem, jaká by byla případná citlivost v této oblasti.

Senátor: Mohli bychom si ty informace vyžádat, ale raději bych je od vás získal dobrovolně. Všichni ale slyší, že pan Zuckerberg odmítl poskytnout informace, o kterých ví, že je má, a které nyní přiznal. Zuckerberg: Jen pro ujasnění. Rozumím tomu tak, že tyto vakcíny nemodifikují vaši DNA nebo RNA. To je důležitý bod k objasnění, případně mě opravte, ale jen aby to bylo jasné.

„Jméno Moderna kombinuje slova ´modifikovat´a ´RNA´.“

Zuckerberg: Jsem opatrný, protože nevíme, jaké jsou dlouhodobé vedlejší účinky toho, že se v podstatě modifikuje DNA a RNA lidí, aby se v DNA a RNA člověka přímo zakódovala schopnost produkovat tyto protilátky, a zda to nezpůsobuje další mutace nebo jiná rizika.

J. O´Keefe (Projekt Veritas): Ale skutečným vrcholem jsou právě tyto zásady, kde Facebook říká, že odstraní jakýkoli obsah, který, cituji, tvrdí, že vakcína COVID-19 mění lidskou DNA.

N. Wolf: Dr. Fauci spolupracoval s Markem Zuckerbergem, existovaly mezi nimi e-maily. A to je naprostý konflikt, protože Facebook do vakcín investuje. Google investuje do vakcín. Jsou ve střetu zájmů. Microsoft vyrábí vakcinační pasy. A přesto Fauci, který by neměl koordinovat zdravotní politiku se ziskovými subjekty, které jsou ve střetu zájmů, přijímal podněty a zřejmě sladil své zprávy s tím, co tito technologičtí bratři chtěli, aby se stalo.

RFK: Mnoho testů vakcíny proti HIV v Africe v roce 2020 se najednou staly testy vakcíny COVID-19, protože bezprecedentní tsunami nového COVIDu-19 začalo proudit přes Dr. Fauciho do stejných disciplinovaných legií virologických postav.

Univerzální přístup k řešení problémů chudoby a nemocí je neúspěšný. Chudoba je výsledkem složitého spiknutí ekonomických faktorů, kulturních faktorů, produkce potravin, politických otázek a otázek řízení. Představa, že lze přijít s technologickým zásahem a vyřešit problémy lidské chudoby, je nebezpečný mýtus. A jednou z velkých škod, kterých se podle mého názoru dopustili Tony Fauci a Bill Gates, je odklon Světové zdravotnické organizace od jejího tradičního zájmu o ekonomický rozvoj, zemědělství, místní samosprávy a vzdělávání jako holistické otázky rozvoje místně zakořeněných řešení místních problémů chudoby a zdraví, a nasměřovali Světovou zdravotnickou organizaci hlavně k vakcínám. B.

Gates: A bereme věci, které jsou geneticky modifikované organismy, a pícháme je malým dětem do náruče, prostě střílíme přímo do žíly.

Farber: Aparát Billa Gatese je horší než koloniální mocnosti, protože koloniální mocnosti alespoň vybudovaly nějakou infrastrukturu, která byla užitečná a prospěšná, a farmaceutický kolonialismus konkrétně je, že nebudete mít co mluvit do toho, jak léčit nemoci ve vaší zemi. To vám budeme diktovat my. A jakmile do vaší země zavedeme naši diktaturu, vaše země je fakticky obsazena, v jistém smyslu je námi kolonizována. A viděla jsem to, když jsem projížděla Afrikou, že tam byly dodávky CDC a všude, kde se objevily, šly na vrchol každé vlády a zkorumpovali ji.

Dr. Risch: Jeden z mých e-mailových kontaktů mi řekl, že v jeho městě, odkud pocházel v Zambii, je hydroxychlorochin volně prodejný. A přesto zmizel z regálů, že někdo přišel a skoupil všechny léky. Hydroxychlorochin v Africe je antimalarikum, používá se na malárii. Říká se mu „Neděle, neděle“, protože se bere jednou týdně. V těch zemích je to v podstatě jako vitamín, a přesto najednou zmizel ze všech regálů. A venku byly táboráky.

Média: Čekání je pro obyvatele Spojených států konečně u konce. A podle úřadů se od pondělí rozběhne první fáze zavádění tolik očekávané vakcíny COVID-19 společnosti Pfizer/Biontech. Americký armádní generál, který v současné době působí jako hlavní operační důstojník vládní operace Warp Speed, v sobotu uvedl, že první injekce vakcinační kampaně budou aplikovány již v pondělí ráno.

Generál: Očekáváme, že 145 míst ve všech státech obdrží vakcínu v pondělí. Dalších 425 míst v úterý a posledních 66 míst ve středu, čímž bude dokončena první dodávka vakcíny podle objednávek společnosti Pfizer.

Fauci: První věc, kterou byste možná chtěli říct mým afroamerickým bratrům a sestrám, je, že vakcínu, kterou budete přijímat, vyvinula Afroameričanka.

RFK: Brzy po zahájení zavádění vakcíny jsme začali pozorovat vlnu úmrtí, zejména u seniorů a starších osob, kteří byli prvními lidmi, kteří vakcínu dostali. A jedním z těchto úmrtí byl Hank Aaron, kterého jsem znal. Byl superhvězda v baseballu. Aaron udělal tiskovou konferenci na naléhání CDC v Atlantě, což je domov CDC, udělal tiskovou konferenci, na které dostal vakcínu a říká Afroameričanům: Musíte udělat to, co já. Vakcína je bezpečná. Tady, vezmu si ji před vámi. No a o 17 dní později zemřel.

A já jsem napsal článek, že jeho smrt je součástí vlny úmrtí, které vidíme u starších lidí po očkování. Neřekl jsem, že jeho smrt byla způsobena vakcínou, protože to vědecky říct nemohu. Neměl jsem informace, abych to mohl říct, ale mohl jsem s vědeckou jistotou říct, že jeho smrt patřila k mnoha úmrtím, která jsou hlášena ihned po očkování. Napadlo mě CDC a New York Times a USA Today a všechny televizní sítě a zpravodajské organizace po celém světě.

Dr. McCullough: NFL udělalo očkování povinné. Aaron Rodgers dostane COVID-19. Počkejte, vy jste si vzal vakcínu? On na to: Ne, nevzal jsem si vakcínu. Dostal jsem COVID. Dostal McCulloughův protokol. Dostal jsem McCulloughův protokol. Děkuji doktoru McCulloughovi. A vyšlo najevo, že se nenechal očkovat a proč? Protože se obává zánětu myokardu a Cole Beasley za Buffalo Bills, to samé. A Kyrie Irving hraje v New Yorku basketbal, totéž. Takže tu máme jednoho hráče za druhým, kteří říkají: Mám obavy z myokarditidy. A pak vidíte škálu škod.

Média: Středoškolák je v nemocnici poté, co zkolaboval na tenisových kurtech. Nové podrobnosti o úmrtí středoškolského fotbalisty. Fotbalista Christian Eriksen zkolaboval ke konci prvního poločasu. Školská komunita truchlí dnes večer poté, co jeden z jejich středoškolských fotbalistů zemřel. Středoškolský fotbalista zemřel poté, co zkolaboval na tréninku. Vysokoškolský basketbalista zkolaboval na hřišti. Chceme vás varovat, video může být náročné na sledování. Basketbalová hvězda Yonsei Johnson zkolaboval během hry. Středoškolák zemřel poté, co zkolaboval na fotbalovém tréninku. Na osmé míli náhle ztratila vědomí. Srdce 17letého Ryana Jacobse se zastavilo. Nečekaně zkolaboval na hřišti. Megan se zastavilo srdce. Kolaps během fotbalového zápasu.

Dr. Seneff: Jedná se o gigantický experiment na světové populaci, nikdy předtím nepoužitý u lidí.

Média: Nežádoucí účinky vakcíny Moderna zní znepokojivě. Po druhé dávce se u nejméně 80 % účastníků vyskytl systémový nežádoucí účinek. Jsou tedy tyto vakcíny bezpečné?

B. Gates: No, FDA se na to podívá důkladně, protože FDA je zlatým standardem regulačních orgánů. A jejich současné pokyny v této oblasti, pokud se jich budou držet, jsou velmi vhodné.

Dr. Seneff: Na této technologii pracují již dlouho, ale měli s ní spoustu problémů. Je příliš toxická. A oni v tom vidí obrovskou příležitost. Fauci i Bill Gates to tak vidí. Hodně investovali do technologie mRNA jako do nového revolučního konceptu v biologii a medicíně.

Novinářka: Věděla jste předem, že dnes dostanete vakcínu?

T. Dover: Ano, věděla. Všichni moji zaměstnanci… jsme nadšeni, že dostaneme vakcínu. Omlouvám se, je mi špatně. Omlouvám se. (*zdravotní sestra se zhroutila cca 15 minut po covid očkování*)

Dr. Risch: Vakcíny s mRNA fungují tak, že ve vakcíně je genetický materiál, který je zapouzdřen v mikroskopické částici, a tato částice infikuje vaše buňky. A to znamená, že částicemi přenesenými z vnějšku vašich buněk dovnitř, takže využívá vaše buňky k dokončení výroby vakcíny, dokončí ji genetická mašinérie vašeho těla, a ne výrobci.

Dr. Malone: mRNA, se kterou jsem pracoval, a vynálezy, s nimiž jsem přišel, se zásadně liší od toho, co se používá v současném produktu. V tom, že jsem vyráběl to, co se blíží přirozené RNA, to, co se používá v produktech povolených k nouzovému použití od Moderny a Pfizeru, nejsou přirozené RNA. Jsou tedy příbuzné tomu, co jsem si původně představoval, ale také odlišné. A tyto rozdíly zřejmě přispěly k rizikům a toxicitě.

Dr. Tenpenny: Messengerovou RNA vytvářejí naše buňky každý den. Vytváří ji naše DNA. A to, co messengerová RNA dělá, je doručení receptu. DNA má recept, který zapisuje do messengerové RNA, protože přijímá zprávy. Takže má na přední straně recept, který říká, že je třeba vytvořit tento protein pro hojení tohoto svalu.

A messengerová RNA pak přejde do ribozomů, což je továrna, a přečte recept na přední straně mRNA a vytvoří protein, který pak jde do těla a přejde do svalu, který byl poškozen, a opraví ho. To je normální proces, který se děje každý den, každou minutu v našich buňkách po celý den.

M. Holland: Jednou z fascinujících a děsivých věcí, které jsme v posledních dvou letech zaznamenali, je to, že v oficiálním systému hlášení nežádoucích účinků vakcín VAERS bylo hlášeno více poškození a úmrtí v důsledku COVID očkování, než u všech vakcín dohromady za posledních 30 let, žloutenky, spalniček, dětské obrny, DPT. V posledních dvou letech bylo více poškození a úmrtí v důsledku očkování COVID.

Dr. Tenpenny: V září 2000, když jsem začala zkoumat problémy spojené s vakcínami, bylo asi 8000 hlášení ve VAERSU ročně. Když jsem se naposledy dívala před COVIDem, bylo to asi 35 000 hlášení ročně. A pokud je to někde mezi jedním a 10 % skutečných poškození, mohli bychom mluvit o něčem mezi 350 tisíc až 3,5 miliony lidí, kteří jsou skutečně poškozeni a nevěděli, jak to nahlásit.

Dr. Marik: Existuje řada důvodů, proč se ty případy nehlásí. Je to velmi těžkopádný systém. Je obtížné ho používat. A trvá to dlouho a lékaři se zdráhají vkládat údaje do systému VAERS. Měl by to být mnohem aktivnější systém, kde by federální vláda, pokud by měla zájem, podrobněji sledovala nežádoucí účinky související s těmito vakcínami.

RFK: Dr. Fauci odmítá napravit notoricky nefunkční systém dozoru nad poškozeními způsobenými vakcínami neboli VAERS. To představuje neomluvitelnou nedbalost. Ze studií ministerstva zdravotnictví vyplývá, že počet poškození způsobených vakcínami je možná podhodnocen o více než 99 %.

Dr. Yeadon: Systém hlášení nežádoucích účinků vakcín, VAERS, mi říká, že došlo k mnoha velmi špatným vedlejším účinkům.

Fauci: Počáteční bezpečnostní studie je zjistit, zda injekce do ruky má nějaký druh idiosynkratické nebo špatné reakce.

Žena: Očkovat jsem se nechala 17. března, což mi způsobilo záchvaty a byla jsem ochrnutá. Mám teď záchvaty tiků.

Muž: V pondělí jsem dostal vakcínu od Pfizeru a ve čtvrtek jsem měl ochrnutý obličej.

Fauci: Je tam další prvek bezpečnosti. A to, že pokud někoho očkujete a on si vytvoří protilátkovou odpověď a pak se vystaví infekci a nakazí se, zda odpověď, kterou jste vyvolali, ve skutečnosti infekci posílí a zhorší? A to zjistíte pouze tehdy, pokud provedete rozsáhlou studii, nikoliv na normálním dobrovolníkovi, který není vystaven riziku infekce. Ale na lidech, kteří jsou v rizikové situaci.

Fauci: Nebylo by to poprvé, kdyby se stalo, že vakcína, která vypadala dobře z hlediska počáteční bezpečnosti, ve skutečnosti lidem přitíží. Byla to historie vakcíny proti respiračnímu syncytiálnímu viru u dětí, která dětem paradoxně přitížila. Jedna z vakcín proti HIV, kterou jsme testovali před několika lety, ve skutečnosti zvýšila pravděpodobnost, že se jedinci nakazí.

Fauci: Pokud si ji vezmete a pak uplyne rok a všichni jsou v pořádku, pak si řeknete, že je to dobře. Teď ji dáme 500 lidem a pak uplyne rok a všichni jsou v pořádku. Teď to dáme tisícům lidí. A pak zjistíte, že to trvá 12 let, než se všechno peklo rozpoutá, a co jste pak udělali.

Média: Univerzita požaduje, aby se všichni studenti a zaměstnanci nechali očkovat a ověřili si stav svého přeočkování k datu 21. ledna. Zítra musíte předložit doklad, že jste očkováni. V restauracích a barech se nemůžete najíst uvnitř. Restaurace a mnoho dalších podniků v Chicagu čekají od zítřka velké změny. Povinnost očkování vstupuje v platnost. Příští týden už budete muset předložit průkaz o očkování v restauracích a posilovnách.

Fauci: Prosím, nechte se očkovat.

Žena: Moje dcera se včera nechala očkovat v Las Vegas a je mrtvá. Dostala vakcínu od Pfizeru a je mrtvá! Fauci: Vzhledem k tomu, že teď máme virus v rukou, je to dost možné, vlastně neměnné, že vyvineme vakcínu proti…

Farber: Vláda Fauciho začíná v roce 1984. V roce 1984 se všechno změní.

M. Heckler: Dobré odpoledne, dámy a pánové.

Farber: Robert Gallo uspořádal tiskovou konferenci, na které bylo americkou vládou prohlášeno, že americká vláda našla příčinu AIDS. V Národním ústavu pro výzkum rakoviny, kde Gallo pracoval.

M. Heckler: Pravděpodobná příčina AIDS byla nalezena. Varianta známého lidského rakovinného viru.

Farber: A že se měl nazývat virus lidské imunodeficience – HIV. V témže roce 1984 se Fauci stává ředitelem NIAID.

M. Miller: To znamenalo vzestup doktora Fauciho až do jeho současné pozice.

Konference: Rád bych vám představil Dr. Fauciho, ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci od roku 1984.

M. Miller: Dr. Fauci pochopil, že může v podstatě zachránit svou vládní agenturu tím, že definuje AIDS jako infekční nemoc. Jeho agentura v rámci NIH je celá o studiu alergií a infekčních nemocí. A infekční nemoci byly tak trochu na ústupu, protože byly většinou překonány v době, kdy Fauci přišel, a tak potřeboval znovu otevřít kohoutek financování pro svou agenturu a jeho spojence v Big Pharma.

Fauci: Pane prezidente a komisaři, je jasné, že velmi brzy, určitě během tohoto kalendářního roku v USA, budeme dělat první fázi testování bezpečnosti vakcín. Máme jednotky pro hodnocení vakcín financované federální vládou NIH, je to dobrá spolupráce mezi průmyslem, federální vládou a akademickou obcí.

V. Sharav: Co není většině lidí známo a pro mnohé by to bylo překvapivé, je to, že Dr. Fauci a další v NIH mají farmaceutické patenty, a jsou v partnerství se společnostmi. Jejich oficiálním úkolem je sloužit veřejnému zájmu. Ale to bylo jaksi odsunuto stranou a smeteno ze stolu, jako by to byla jen formalita.

RFK: Zákon z roku 1980 o patentech umožnil NIAID a Dr. Faucimu osobně podat patenty na stovky nových léků, které jeho agentura inkubuje, a pak tyto léky licencovat farmaceutickým společnostem a vybírat licenční poplatky z jejich prodeje. Můj strýc účelově vybral hlavního administrativního asistenta Terry Burna, který byl prvním otevřeně homosexuálním administrativním asistentem na Kapitolu.

Byl také prvním otevřeně nakaženým HIV administrativním asistentem na Kapitolu, což v té době bylo velmi kontroverzní, protože lidé měli strach z toho, že se budou vystavovat i lidem, o kterých se domnívali, že mohou být nakaženi HIV.

M. Miller: Měli jsme novou nemoc, kterou jste mohli mít, aniž byste o tom věděli. To pak vedlo ke zprávám, že se AIDS nakazíte ze záchodových prkének.

Média: Veřejnost má problém oddělit fakta od fikce. Mohou se děti nakazit AIDS pitím z fontány? Je možné dostat AIDS tím, že líbáte, dotýkáte nebo jen jste v blízkosti někoho, kdo má tuto nemoc? Jak víte, objevily se zprávy, že virus lze občas nalézt ve slinách. A v New Jersey úředníci tvrdí, že umožní školním inspektorům vyloučit studenty, učitele nebo jiné zaměstnance, kteří trpí AIDS. Hodně se mluví o povinném hlášení všech případů AIDS a povinných krevních testech a hodně se trápí ohledně otázky karantény.

Fauci: Pokud se jedná o blízký kontakt dítěte v domácnosti, možná bude existovat určitý počet případů jednotlivců, kteří jsou v úzkém kontaktu s někým, kdo má AIDS, nebo jen běžný blízký kontakt, který se vyskytuje v běžných mezilidských vztazích. Pokud tomu tak je, pak se skutečně důsledky pro šíření i do jiných skupin než kojenců a dětí stávají něčím, s čím je třeba počítat. Podle mě to bude mít zásadní dopad na naše uvažování o tom, jaké budou skutečné hranice tohoto syndromu.

Farber: A když říkám, že Anthony Fauci je v podstatě sociální inženýr, myslím to vážně. Protože formuje to, jak lidé přemýšlejí o lidském kontaktu, doteku, intimitě.

TV: Víš o těhotenství? Ano. Víš, co si myslím o zodpovědnosti? Ano. Kolik toho víš o AIDS?

Média: Máme před sebou ještě dlouhou cestu v boji s AIDS. Virus, který způsobuje AIDS. HIV se šíří sdílením jehel a sexem s nakaženou osobou. Pokud jde o sex, Cindy byla hlavní hvězdou večírku. Chodila od jednoho partnera k druhému, až jednoho dne potkala partnera, který s ní zůstal až do konce života. AIDS. Neexperimentujte se sexem. Pokud budete, používejte kondom. Nebo být životem večírku by pro vás mohlo znamenat smrt. AIDS se stává nejzatíženější zdravotní téma desetiletí.

Farber: To, co tam vidíte, je jakýsi, řekla bych skoro jako moment zemětřesení v americké kultuře, biologii, virologii, politice, ve všem.

M. Miller: Byla to nemoc, která byla tak strašná a děsivá, že si vynucovala, aby se lidé drželi od sebe dál, žádný sexuální kontakt, žádný náhodný sexuální kontakt.

Farber: Nejen sex, všechny formy lidského kontaktu teď najednou představovaly smrt. A potenciálně zavraždit někoho, koho milujete… to jsou opravdu radikální myšlenky a velmi temné myšlenky.

Fauci: Vzhledem k dlouhé inkubační době této nemoci, můžeme začít vidět, jak vidíme prakticky s přibývajícími měsíci, ostatní skupiny, kterých se to může týkat, a pak to vidět u dětí, je opravdu znepokojující.

Farber: Dřív to tak bylo, že Fauci, Robert Gallo a všichni říkali Američanům, že pokud dnes máte pozitivní test, pravděpodobně zemřete do šesti měsíců až jednoho roku, pak se z toho staly tři roky, pak pět let, pak deset let a oni to pořád natahovali a natahovali.

M. Miller: Abyste věděli, že ji máte, museli jste být testováni a museli jste být testováni pomocí PCR. Zní to povědomě? Její vynálezce Kary Mullis byl bez sebe vzteky, že se používá k diagnostice lidí s HIV, což pak mělo neúprosně vést k AIDS. Vystoupil proti tomu tenkrát.

K. Mullis: Když lidé jako Fauci začnou mluvit… on nevěděl nic opravdu o ničem. A to bych mu řekl do tváře. Neví nic. Myslí si, že můžete vzít vzorek krve a strčit ho do elektronového mikroskopu, a když tam bude virus, tak to poznáte. Nerozumí elektronové mikroskopii a medicíně a neměl by být v takové pozici, v jaké je.

Dr. Yeadon: Opakovaně říkal, včetně záznamů, že byste neměli používat PCR testy k diagnostice klinické infekce viry. Opakovaně to řekl, a co my děláme? Používáme PCR testy na virová onemocnění.

K. Mullis: Mají osobní agendu. Vytvářejí si svá vlastní pravidla za pochodu a Tony Fauci jde do televize před lidi, kteří ho platí, a lže přímo do kamery.

Fauci: Když Robert Gallo v roce 1984 dokázal, že je etiologickým činitelem, v roce 1985 jsme měli diagnostický test schválený FDA. To bylo opravdu rychle od doby, kdy se za necelý rok prokázalo, že jde o virus, který způsobuje toto onemocnění.

Dr. Malone: Můj mentor jako mladý student cestoval s Bobem Galloem do Pasteurova ústavu, setkal se s Lucem Montaignerem a přivezl jejich izolát DNA, který mohl být použit k výrobě viru AIDS.

Farber: Luc Montagnier poslal biologický vzorek Robertu Gallovi pro zpětnou vazbu a Robert Gallo v roce 1983 slavně ukázal ty prokazatelně stejné proteiny na tiskové konferenci, kde prohlásil, že HIV byl nalezen v jeho laboratoři a je příčinou AIDS.

M. Heckler: Zásluhu na tom má náš významný doktor Robert Gallo.

Farber: Následovala mohutná bitva.

K. Mullis: Oslovil jsem Montagniera a řekl jsem, že nemohu najít žádný odkaz. Nemůžu najít odkaz, který by se k tomu tvrzení hodil, že HIV je pravděpodobnou příčinou AIDS. Určitě mi pomůžete. Řekl: Proč nepoužijete NIH? Třeba zprávu CDC? A já na to: No, díval jsem se na to a to není vědecká práce a lidé, kteří stáli kolem, jeho kolegové, se na něj dívali, jako by si mysleli, že by měl přijít s lepší odpovědí, ale on to nedokázal.

Farber: Luc Montagnier byl vždycky zajímavá postava. A vždycky trnem v oku ortodoxii.

Montagnier: HIV samo o sobě nestačí k tomu, aby vyvolalo AIDS. Pro aktivaci toho viru v buňkách potřebujeme nějaké kofaktory.

Fauci: Kofaktory nejsou nutné.

Dr. Malone: Myslím, že mnoho údajů ukazuje na to, že HIV je přinejlepším kofaktorem. A jeden z lidských herpetických virů může hrát klíčovou roli v rozvoji tohoto onemocnění, a to v míře, kterou lze přičíst virové infekci. Nicméně Dr. Fauci samozřejmě dlouhodobě zastává názor, že HIV je jedinou příčinou syndromu viru imunodeficience.

Farber: Probíhala válka, o které jsem psala od prvního výstřelu, což bylo v roce 1987, s článkem Petera Duesberga, o níž většina lidí neví. Válka, která se odehrávala o duši americké vědy, klasického vědeckého světa, kde musíte dokázat, co říkáte, a teprve když to dokážete, postupujete dál, a postmoderního post-Fauciho průmyslového hypermoderního zpeněženého hyperpropagandistického nevědeckého světa.

Dr. Duesberg: HIV nemůže být příčinou AIDS, protože neinfikuje dostatečné množství buněk a není dostatečně aktivní. Nachází se pouze u jedné z 8000 T-buněk.

Fauci: Je to nešťastné, protože vytváří obrovskou úzkost u lidí, kteří jsou nakaženi, protože si myslí, že existuje nějaké spiknutí vědců proti nim. Je to opravdu velmi nešťastné. A když to přichází od něj, kdo má nějakou kvalifikaci. Něco se stalo s jeho myšlením v posledních letech. Nevím, co to je.

Farber: HIV nebyl nikdy v žádném případě přítomen u všech případů AIDS, ale Anthony Fauci se postaral o to, aby existovala dokonalá korelace tím, že vyřadil asi 5000 případů AIDS s negativním HIV. V Amsterdamu se počátkém 90. let konala konference o AIDS, lékaři začali chodit na pódium v rámci zasedání, kde hovořili o AIDS s negativním HIV. A začali říkat: Ano, mám klinického pacienta s AIDS, má všechny příznaky, ale každý test je negativní. A tak se strhla mela, byla cítit úzkost. Počkejte, co to je? Je možné, že Peter Duesberg měl pravdu? A Anthony Fauci přiletěl letadlem na tu konferenci. Prostě to potlačil a dal prohlášení prostřednictvím Newsweeku, že to prostě není problém. Že to bylo nedorozumění. A v tu chvíli udělali to, že vzali všechny HIV negativní případy AIDS, přejmenovali je a vyřadili z oficiální definice.

RFK: Dr. Fauci bezostyšně, aby vysvětlil anomálii AIDS bez HIV, prohlásil, že nevysvětlené případy AIDS představují novou nemoc, aby se vyhnul podezření, že jeho v uvozovkách „nová nemoc“ je přece jen chronický únavový syndrom, označil Dr. Fauci svůj objev jako idiopatickou CD4+ lymfocytopenii neboli ICL. V tomto jazykovém obratu idiopatická znamená neznámého původu. Nevěděl jsem, jestli HIV/AIDS je věc, která byla silou, jež všechny tyto lidi v 80. a 90. letech zabila.

Co víme, je, že byla cílevědomá snaha, která byla organizována Tony Faucim k umlčení disidentů, aby se ujistil, že debata se neuskutečnila, aby se ujistil, že věda, která zpochybňuje oficiální ortodoxii, byla potlačena, že lidé, kteří tuto vědu zastávají, přijdou o svoji kariéru, že budou umlčeni, že budou očerňováni. Že budou marginalizováni, zesměšňováni, že se stanou radioaktivními.

Farber: Vydavatel říkal, tohle je Vietnam naší generace. Tak jsem se chystala napsat sloupek a stala jsem se jeho redaktorkou a často i pisatelkou.

Média: Frustrace kvůli krizi AIDS se dnes přelila do velkého protestu na radnici na Manhattanu, více než 2000 lidí požadovalo opatření. Odhaduje se, že v USA je nakaženo HIV asi milion lidí, od zítřka by toto číslo mohlo exponenciálně narůst. Vyhoďte Fauciho. Potřebujeme léky!

Protest: Tohle je příběh o rasismu. Tohle je příběh o sexismu. Tohle je příběh o chamtivosti. A tohle je válka. A Národní zdravotní ústavy odmítají dělat svou práci. NIH nás zabíjí!

Protestující: Nemám přístup k těmto zkouškám, kritéria jsou příliš těsná, trvají příliš dlouho. A každý den čtu o lécích, které jsou k dispozici, a nejdou do zkoušek. Není přístup k žádným novým lékům. A já sem přicházím, abych požádal o přístup k těmto lékům.

Fauci: FDA co nejrychleji přikročí k řešení tohoto problému a rozšíří indikaci AZT.

Farber: Ani nemrkl. Bylo pro něj zcela přirozené bez mrknutí oka vystupovat večer co večer v televizi a mluvit o této neuvěřitelně toxické chemikálii. A myslím tím opravdu toxické.

Novinář: Lidi s asymptomatickým HIV…

Fauci: Jelikož AZT je lék, který je již na trhu, lékaři ho mohou podle svého uvážení předepisovat na cokoli, na co ho chtějí předepsat.

Farber: Fauci v určitém okamžiku učinil rozhodnutí, že každý, kdo má CD4 buňky nižší než 500, ačkoli je stále zdravý a nemá příznaky AIDS, by měl preventivně přejít na AZT.

Fauci: Všem účastníkům, jejichž počet buněk T4 je nižší než 500, by mělo být nabídnuto AZT.

Dr. Yeadon: Věděl jsem, že lék pochází z programu proti rakovině. Je to v podstatě modifikovaná nukleová kyselina. Naše DNA a RNA jsou tvořeny z těchto malých chemických bází. A když některé z nich upravíte, mohou zablokovat mechanismus replikace buněk, takhle funguje spousta léků na chemoterapii.

Farber: Jeden člověk, se kterým jsem dělala rozhovor, byl naprosto zdravý a nechal se přesvědčit, aby si vzal vysokou dávku AZT, a do roka zemřel, ale také se mu roztekl obličej. Je to jako Hirošima, velmi silné záření.

G. Null: Byl diagnostikován, měl pokročilou AIDS, blízko smrti, zbývaly mu jen měsíce života, masivní infekce v plicích, po celém těle, léze Kaposiho sarkomu na kůži, vysoké titry viru po celém těle. A místo toho, aby byl dnes mrtvý, jako byla většina lidí užívajících AZT, tak tím, že podstoupil hypertermii je dnes živý a zdravý, probíhá úspěšná série léčby, používám slovo léčby. Neexistuje jedna léčba, která je lepší než jiná. Hypertermie, kapačky vitamínu C, ozonová léčba.

Ch. Demarco (pacient s AIDS): Vzal jsem své lékařské záznamy k Dr. Faucimu do jeho laboratoře a ukázal jim je, protože v současné době zdiskreditovali tuto léčbu. A proto ji naše vláda zatím tady v USA nepovolila. Ukázal jsem jim své lékařské záznamy. A vymazal jsem sadu, na které bylo moje jméno, a zeptal se: Co si o tom myslíte? Odpověděli: Tento člověk se očividně zlepšil. Co udělal?

Farber: Faucismus je absolutní pohrdání přírodními netoxickými terapiemi a pohrdání celou dialektikou a diskusí o tom, co je to imunitní systém? Co je zdraví? Jak se detoxikuje? Co to znamená, když onemocníte chronickou nemocí? Jde jen o to zaútočit na obviněného patogena těmi nejtoxičtějšími léky, jaké si lze představit? AZT byl v té době nejtoxičtější lék, který kdy byl vložen do kapsle a podáván lidem.

RFK: Můj strýc a Terry Burn strávili spoustu času tím, že jedli s Tonym Faucim a snažili se ho přesvědčit, aby zavedl paralelní dráhu. Jejich návrh spočíval ve vytvoření paralelního systému schvalování, který by umožnil komunitním lékařům AIDS provádět klinické studie na lécích z volného prodeje, které ani farmaceutické společnosti, ani NIAID nechtěly testovat. AZT v té době směřoval k nejdražšímu léku v historii, stál by 10 000 dolarů za rok léčby. A aby ten lék fungoval, museli se ujistit, aby na trhu nebyla konkurence. Součástí strategie Anthonyho Fauciho a jeho partnerů ve společnosti Burroughs Wellcome, bylo zajistit, aby tyto léky neschválila FDA, protože by to zničilo AZT.

Farber: AZT byl schválen, a to způsobem, o kterém jsem řekla, že tak trochu zlomil páteř tradice FDA schvalování léků, která do té doby panovala, kdy trvalo až 10 let, zhruba, než byl lék považován za dostatečně testovaný jak z hlediska bezpečnosti, tak účinnosti. Nemyslím si, že proces schvalování léků FDA předtím byl až tak bezpečný nebo skvělý, ale alespoň to bylo něco. Museli jste prokázat bezpečnost a účinnost nového léku, což vše skončilo u AZT.

Dr. Yeadon: Když jsem pracoval ve výzkumných laboratořích Wellcome, byl jsem velmi hrdý na to, že jsem na místě, které objevilo první lék, jenž se stal údajně užitečným při léčbě AIDS. Věděl jsem, že našli nový způsob využití onkologického léku, a říkal jsem si, dobrá práce pro ně. To jsem netušil. Bylo mi osmadvacet. O doktoru Faucim jsem v té době nikdy neslyšel. Nevěděl jsem, že je to drahé, a rozhodně jsem nevěděl, že opravdu otrávilo lidi.

RFK: Ani NIAID ani Burroughs Wellcome nikdy nedokončili žádnou dlouhodobou studii na zvířatech. Burroughs Wellcome financoval Fauciho rychlé studie na lidech, fragmentoval jejich studijní skupiny ve 12 městech do malých kohort, což ztěžuje odhalení bezpečnostních signálů. V roce 1987 tým Dr. Fauciho prohlásil studii na lidech za úspěšnou a ukončil ji po pouhých čtyřech měsících z navrhovaných šesti měsíců, což byla rekordní rychlost pro schválení chemoterapie.

Tato čtyřměsíční doba pozorování byla příliš krátká na to, aby vědci mohli odhalit vedlejší účinky, které by se objevily u pacientů užívajících AZT po roky, nebo celý život. Arthur Ashe a mnoho dalších mých přátel zemřeli během té doby AIDS v průběhu 80. a 90. let. Mým předpokladem bylo, že tyto lidi zabíjel AIDS. Opravdu jsem o tom nevěděl, dokud jsem nenapsal tuto knihu. Že existuje jiný příběh. Mnoho lékařů a vědců a aktivistů věří, že ve skutečnosti většina umírala kvůli otravě AZT. Sám Arthur Ashe měl podezření, že ho zabíjí právě AZT, a ne infekce HIV. On i Noory byli zdraví, dokud nezačali brát AZT.

Farber: Kolonialismus v oblasti veřejného zdraví nám umožňuje objevit se v zemích třetího světa a požadovat, aby jejich vedení sdělilo lidem, že všichni brzy zemřou na novou strašnou nemoc. A že my tam musíme převzít ochranu potřebných a chudých, a zejména lidí v zemích třetího světa před tímto strašlivým virem.

Dr. Marik: Pracoval jsem v Jihoafrické republice na vrcholu epidemie AIDS. Byla to dost děsivá doba. Vůbec jsme nechápali, co to je. Tito chudí lidé dostávali ohromné infekce, dostávali pneumocystový zápal plic a umírali. A my jsme byli bezmocní.

Farber: „A musíme jim dát AZT a musíme jim dát léky a musíme jim dát vakcíny.“

Dr. Marik: Mysleli jsme si, že to je odpověď na epidemii AIDS. Netušili jsme, jak je to toxické. Netušili jsme, jak je to neúčinné. Neměli jsme tušení, jak Fauci to všechno zmanipuloval s údaji a jak experimentoval na těch chudácích.

RFK: Od dětství jsem měl velký zájem o Afriku a ten se zesílil, když mi bylo sedm let. Můj otec se vrátil z cesty do Afriky s filmem „Afrika mluví“ a promítali ho na malém šestnáctimilimetrovém projektoru, který jsme měli. A já jsem se do toho kontinentu zamiloval. Nakonec jsem od roku 1964 jezdil do Afriky mnohokrát.

Ale za svůj život jsem se setkal s mnoha africkými vůdci včetně Jomo Kenyatty, prvního prezidenta Keni, Julia Nyerereho jako dlouholetého prezidenta Tanzanie, Nelsona Mandely a mnoha dalších afrických vůdců a měl jsem plodný zájem o problémy toho, jak americká pomoc a zahraniční asistence může někdy problémy zhoršovat, politické problémy, kulturní problémy, hlad a chudobu, než aby je zmenšovala. A citlivost k myšlence, že musíme být ochotni naslouchat místním vůdcům a že musíme pěstovat komunitní řešení.

Thabo Mheki (bývalý prezident Jihoafrické republiky): Jsou některé věci, které si člověk myslel, že ví. HIV se rovná AIDS rovná se smrt. A jednou z věcí, která se stala jasnou a znepokojující, byla skutečnost, že existoval názor, který vyjadřovali lidé, jejichž vědecké reference nemůžete zpochybnit. Zdálo se mi, že existovala odhodlaná snaha vyloučit jejich hlas, aby byl umlčen.

Moderátor: Takže se vás zeptám na HIV a AIDS. Proč trvalo tak dlouho, než si lékařští vědci uvědomili, že existuje souvislost? – Fauci: Když říkáte souvislost, co tím myslíte? – Moderátor: Že HIV vede k AIDS. Lidé nějakou dobu neuznávali, že to tak nutně musí být. Fauci: Těm se říkalo popírači, kteří byli mimo radar, takže jsme je ani neposlouchali.

Farber: Když přivedl do Pretorie 24 vědců, byla jsem tam. 12 na jedné straně problému, 12 na druhé straně problému, chtěl slyšet všechny kolem stolu, co si všichni myslí, a rozhodnout se. Jak budu řešit HIV, AIDS, veřejné zdraví, antiretrovirové režimy a tak dále v Jihoafrické republice.

T. Mheki: Ale poslouchal jsem celý příběh o naší vlastní zemi. Zdálo se mi, že nelze všechno svádět na jediný virus.

Farber: Řekněme, že je pozoruhodné, že on a jeho ministryně zdravotnictví jsou stále naživu. Házeli po ní plastové citrony a kousky česneku, protože řekla, že česnekovo-citronový olivový olej je dobré pít každý den, pokud chcete posílit imunitu. Aktivistická skupina financovaná Big Pharmou se na ni vrhla. Krutost, šikana, kultura prostě naprosto zákeřně jít proti každému, kdo mluvil o přírodních prostředcích nebo o imunitním systému nebo o lidském těle.

Fauci: Studie na nenarozených plodech, při nichž se matce podává AZT, aby se zjistilo, zda lze zabránit nástupu u těch 30 až 40 % novorozenců, kteří se nakazí od infikované matky.

Farber: Získejte virus… nehledě na člověka, nehledě na život. To je Faucismus.

Video: Newyorský úřad pro péči o děti zařadil děti do zbytečných a nebezpečných testů léků proti HIV a AIDS během 20 let počínaje koncem 80. let.

RFK: Anthony Fauci pomáhal zařídit, aby farmaceutické firmy získaly přístup k dětem v pěstounských rodinách v sedmi státech.

M. Holland: V New Yorku bylo dětské centrum zvané Inkarnační centrum, kde byly pěstouni nebo děti, u nichž se na základě nepřesných PCR testů předpokládal AIDS, umístěni do tohoto lékařského centra a byly u nich použity experimentální léky.

V. Sharav: Některé z dětí byly kojenci. Některé děti dokonce nebyly HIV pozitivní. Fauci spolu s farmaceutickými společnostmi tyto experimenty sponzoroval. Používám terminologii, která se používá v Norimberském kodexu. Jsou to experimenty, nejsou to studie, jsou to invazivní experimenty.

M. Holland: Pokud děti nechtěly brát léky ústy, tak jim zavedli žaludeční trubici.

V. Sharav: Některé ze starších dětí odmítaly brát léky, protože byly tak strašné, tak jim chirurgicky zavedli do břicha výživovou trubici, aby nemohly odporovat.

M. Holland: A mnoho z těchto dětí zemřelo. Byl vytvořen hřbitov pro 80 dětí. A všechno to byly barevné děti.

Farber: Mým úkolem bylo tam jít. Jela jsem do Hawthornu v New Yorku a lokalizovala jsem toto hrobové místo a jak vypadá, když před ním stojíte. Byl to půlkruh velkých náhrobků s vyrytými jmény na náhrobcích. Vzpomínám si, že na těch náhrobcích byla vycpaná zvířata, květiny, srdíčka a tak, která ty náhrobky zdobila. A taky si vzpomínám, že tam bzučely mouchy. Byla tam mohyla, a obrovská díra v zemi, pokrytá umělým trávníkem. A nebyl přibitý. Prostě to bylo zakryté. Šla jsem tam a vzala jsem si roh trávníku. A vzpomínám si, jak mi bušilo srdce. Zvedla jsem ho a uvnitř byla spousta rakví. Byly tam nahodile poházené. A zřejmě tam bylo víc než jedno dítě v každé rakvi.

Média: Tyto pokusy podporovaly jedny z největších farmaceutických společností. Také odmítly poskytnout rozhovor pro tento pořad. Úředníci Národního ústavu pro zdraví trvají na tom, že jakákoli účast dětí na testech léků by měla být v každém smyslu dobrovolná.

V. Sherav: Tyto malé děti jsou považovány za vyhozené děti. Pro potrestání těch, kteří porušili zákon, se ve skutečnosti neudělalo nic.

RFK, starší: Navštívil jsem státní ústavy pro mentálně retardované. A myslím, že zejména ve Willowbrooku máme situaci, která hraničí s hadí jámou.

RFK, mladší: Velmi dobře si vzpomínám, když mi bylo 11 let, jak můj otec vykopával dveře státní školy Willowbrook, kterou nazýval hadí jámou, protože tam dělali pokusy na dětech s mentálním postižením.

RFK, starší: Děti tam žijí ve špíně. Mnozí naši spoluobčané nesmírně trpí.

RFK, mladší: Ve hře bylo mnoho peněz farmaceutických společností, byly obrovské odměny pro lékaře, kteří dělali takovéto pokusy.

V. Sharav: Většina lidí si nedokáže představit, že existují lidé, zejména lékaři, což Dr. Fauci je, kteří nectí lidskost lidí, včetně dětí. Bylo to strašné zneužití. A protože to sponzorovala vláda spolu s farmaceutickými společnostmi, měly tak trochu volnou ruku. Stát New York a město New York poskytly děti.

RFK: Vera Institute opírající se převážně o dokumenty newyorské správy služeb, potvrdil 80 úmrtí, a mnoho dalších dětí utrpělo vážné poškození.

Dr. Tenpenny: Zákon z roku 1986 byl vytvořen a podepsán Reaganem.

M. Holland: Údajně vytvořil program pro odškodnění dětí, které byly poškozeny vakcínami nebo které zemřely a měly dostat určitou úroveň odškodnění. Měl učinit vakcíny bezpečnějšími a poskytoval prakticky plošnou ochranu odpovědnosti výrobcům vakcín a poskytovatelům zdravotní péče.

Dr. Tenpenny: Zákon o odškodnění poškození z roku 1986 změnil pravidla hry. Farmaceutické společnosti, které vyráběly vakcíny, se rozhodly, že už nebudou dělat vakcíny, pokud nedostanou ochranu odpovědnosti, protože byly žalovány na každém kroku.

M. Holland: Plošná ochrana odpovědnosti způsobila zlatou horečku. Smutnou realitou je celé nové odvětví bezohledně vyvinutých vakcín. A nevedlo to k odškodnění poškozených dětí a rozhodně to nevedlo k bezpečnějším vakcínám.

V. Sherav: To je jedna z tragédií, která se týká celého veřejného zdraví. Když lékaři spojí své síly s vládou, přestanou dodržovat poslání medicíny a svatou přísahu Nejprve neškodit jednotlivým pacientům. Stávají se agenty vlády a dělají, co se jim řekne.

RFK: Retrovirus je primitivní forma života, která nemá schopnost se sama replikovat, což je něco, co platí pro všechny ostatní viry. Retrovirus vstříkne svou RNA do existující buňky, kde enzym zvaný reverzní transkriptáza přemění virovou RNA na DNA, která je poté vložena nebo splicována do DNA hostitelské buňky.

Dr. Malone: Koncem 80. let, kdy jsem jako postgraduální student pracoval v Salkově institutu, jsem se snažil pochopit, jak se RNA balí do retrovirů. Protože retroviry byly hlavní cestou pro vývoj a potenciální aplikaci genové terapie. Ta myšlenka zněla: no, když můžete použít RNA jako lék, k čemu byste ji použili? Takže jsem věřil, že použití RNA jako léku vyvolá vakcinační reakci expresí cizího proteinu. A tak jsem na tom pracoval a nakonec jsem našel způsob, jak dostat RNA do buněk. Jakmile se tento soubor technologií spojil, podal jsem nakonec patenty na použití RNA jako léčiva.

Dr. Yeadon: Když jsem v roce 1988 nastoupil do farmaceutického průmyslu, existovalo v Británii kolem 15 různých farmaceutických společností. Je tam malý počet velmi velkých společností, ale ty nemají tendenci objevovat mnoho svých léků ve vlastní režii, ale využívají interní experty, aby se pokusili identifikovat biotechnologie, které dělají dobré věci, a pak je za peníze uchvátí. A pak dokončí proces vývoje.

Dr Malone: Jakmile byla vyvinuta technologie mRNA, opustil jsem institut a přešel do společnosti Vical. Vical byla založena částečně za účelem vývoje antivirotik proti viru AIDS na základě smlouvy s Burroughs Wellcome. Patenty byly prodány firmě Merck, která spolu s Vicalem utratila přes miliardu a nikdy se jí to nepodařilo, protože se věřilo, že je funkčně nemožné vyrábět RNA ve velkém měřítku. Ale během toho období zabránili komukoli dalšímu, aby na tom pracoval, a to kvůli patentům. Což je důvod, proč je mezi objevy z konce 80. let desetiletá mezera, v podstatě spíš opravdu dvacetiletá. A pak skutečné zahájení výzkumu RNA vakcín začalo počátkem roku 2000.

RFK: Vakcíny proti AIDS nejsou o řešení, ale o trvalém průmyslu. Je to jako čekání na Godota. Godot nikdy nemusí přijít. Průmysl, který vytvořili díky slibu, že nám ten zázrak nějak vyrobí, je teď jeden z obřích lékařských průmyslů lékařského kartelu, a je jedno, jestli někdy vyrobí vakcínu, nikdo se jich na to neptá. Kongres už se na to ani neptá. Jen rok co rok přisvojuje peníze Tonymu Faucimu, aby udržoval tuto infrastrukturu neurologů, imunologů, hlavního vyšetřovatele, a celý lékařský kartel je v tom namočený.

Fauci: (Bill Gates) Má mezinárodní, globální zdravotnické špičky, které pozval k sobě domů, aby všem ukazoval prohlídku domu. A řekl, jestli se mnou může strávit nějaký čas v jeho knihovně, v této krásné knihovně. A říká mi: Tony, vedete největší infekční ústav na světě. A chci se ujistit, že moje peníze budou dobře utracené. Co kdybychom se lépe poznali? Co kdybychom byli partneři? Naše interakce a naše spolupráce se stávala stále těsnější i s tuberkulózou, s HIV, s vakcinačními studiemi.

RFK: Ministerstvo spravedlnosti dalo pokutu Gatesovi rekordních milion dolarů denně za porušení antimonopolních předpisů. Thomas Penfield Jackson rozhodl, že Microsoft porušil Shermanův antimonopolní zákon z roku 1890, který zakazuje monopoly a kartely. Webb: Když se podíváte na podnikání Billa Gatese a jeho historii jako vrcholový manažer a zakladatel Microsoftu, je zcela jasné, že měl velký zájem jednat jako monopol.

Dr. Malone: Všichni jsme viděli záběry jeho svědectví, jak se houpe na židli sem a tam se zkříženýma rukama a chová se poněkud zvláštně.

Video: Ministerstvo spravedlnosti obvinilo společnost Microsoft z toho, že se dopouští protisoutěžních a vylučovacích praktik, jejichž cílem je udržet si monopolní postavení v operačních systémech.

Dr. Malone: Rozhodnutí Microsoftu o jeho prohlížeči způsobilo, že se zbavil toho, co bylo zjevně monopolní praktikou s technologií prohlížeče, aby vyloučil ostatní konkurenty.

V. Sherav: Byl skutečně nejodsuzovanějším podnikatelem v USA. A pak se z něj náhle stal filantrop.

Dr. Malone: Udělal to, že vzal svůj soubor nástrojů, které vyvinul v tlakovém hrnci konkurence v odvětví informačních technologií, a obrátil tytéž praktiky směrem k veřejnému zdravotnictví a funkčně monopolizoval veřejné zdravotnictví prostřednictvím svého „filantropického dárcovství“, které ve skutečnosti není filantropií. Je to spíše zástěrka, za níž realizoval další strategické investice, které mu přinesly obrovský finanční zisk.

Moderátorka: Investoval jste 10 miliard dolarů do očkování a spočítal jste si návratnost těchto investic.

B. Gates: Návratnost byla více než 20 ku jedné.

Webb: Moderní miliardáři, kteří jsou často označováni také za filantropy, kteří jsou stále kontroverznější, mají s pověstí Johna D. Rockefellera mnoho společného. Před začátkem svého přerodu ve filantropa byl John D. Rockefeller americkou dělnickou třídou velmi nenáviděn, a to z mnoha důvodů, z nichž velkou část tvořilo to, jak se choval k dělníkům, ale také jeho obchodní styl a zájem jeho rodiny a zejména jeho samotného o upevnění moci.

V. Sherav: V roce 1910 John D. Rockefeller skutečně ovládl medicínu, zejména lékařské fakulty, a přesměroval medicínu tak, aby se zcela zaměřila na farmaceutické zákroky a také na různé chirurgické postupy. Jinými slovy, aby se z ní stal skutečný byznys. Rockefellerové se podílejí na všem, na Světové zdravotnické organizaci. Jak Rockefeller, tak Gates.

Webb: Poukazuje na svého otce, Billa Gatese druhého, jako na jakýsi vůdčí důvod, proč má zájem směřovat velkou část peněz své filantropie. A Bill Gates, druhý byl šéfem Plánovaného rodičovství v době, kdy to bylo poněkud jiné než dnes.

B. Gates: Moji rodiče se vždy angažovali v různých dobrovolnických aktivitách. Můj otec vedl Plánované rodičovství a bylo to velmi kontroverzní.

Webb: Ta stejná společnost byla i s některými z těchto Rockefellerových filantropií zaměřená na eugeniku.

V. Sherav: Velmi bohatí lidé zakládají nadace, aby se zbavili daňové povinnosti. Nadace nemusí platit daně. Takže jednoduše přesunou své podnikání pod vlajku nadace. A pak jsou od daní osvobozeny. A získávají obrovskou kontrolu, protože rozdělují peníze všemožným nevládním agenturám, ale mohou přesně rozhodovat, komu peníze dají, jakou politiku podpoří, a hádejte co… mezitím si cpou peníze pro sebe.

RFK: Prezident Rockefellerovy nadace Dr. Rajiv Shah se v roce 2001 připojil ke Gatesově nadaci. A v Africe řídil Mezinárodní finanční nástroj pro očkování (IFFIM). IFFIM a Gatesovy farmaceutičtí partneři se západními finančními dluhopisy se obohacují na úkor budoucích generací v chudých zemích.

Konec první části.

V druhé části uvidíte:

Farber: Počínaje AIDS a pokračujíc SARSem a MERSem a Zikou a ptačí chřipkou, mají jedno společné: Fauci v centru. SARS jsme řešili v roce 2002. MERS v roce 2003. Ptačí chřipka v roce 2005. H1N1 v roce 2009. Tohle je stejný návod, jen s jiným virem.

Webb: Když se podíváte na Anthonyho Fauciho a jeho působení v NIAID, konkrétně po antraxových útocích v roce 2001, byl zodpovědný za masivní financování mnoha laboratoří pro biologickou bezpečnost po celých USA, z nichž několik se podílelo na experimentech s přidanou funkcí.

Média: 24 hodin poté, co dostal vakcínu proti sezónní i prasečí chřipce, byl hospitalizován.

Fauci: Pokud se podíváte na vědecké údaje, není jasné, proč se tak stalo. Je zřejmé, že riziko komplikací onemocnění je větší než riziko vakcinace.

RFK: Skončila ve velmi podvodných studiích. Dostal jsem do ruky přepis a výňatky z něj jsem publikoval současně v deníku Rolling Stone a Salon. A okamžitě byla bouře kontroverze, nátlak na Rolling Stone a Salon, aby ten článek stáhli. Když řeknete pravdu, nebo když řeknete cokoli, co zpochybňuje vládní ortodoxii, začnou vás cenzurovat. Udělali show, kdy hledali skrze řadu kufříků a složek ve snaze najít to, co hledali. A řekli: Pošleme vám je. Samozřejmě je nikdy neposlali. A na konci té schůzky za mnou přišel Tony Fauci a řekl: „Chci vás pochválit za to, co děláte. Je to důležitá práce, a vy nás všechny držíte ve střehu. Děkuji.” Můžete posoudit, jak upřímně to myslel.

B. Gates: Protože (Trump) uvažoval o komisi, která by zkoumala neblahé účinky vakcín. A někdo, kdo se jmenuje Robert Kennedy mladší, mu radil, že vakcíny způsobují špatné věci, a já jsem řekl: Ne, to je slepá ulička. To by byla špatná věc. Nedělejte to.

RFK: Brzy poté, co k tomuto oznámení došlo, tito pánové komisi pro bezpečnost vakcín zabili.

Fauci: Nikdo nepochybuje o tom, že dojde k překvapivému vypuknutí epidemie.

Dr. Tenpenny: Bylo to položení základů pro zprávy na bázi strachu, aby uvedli všechny do stavu vysoké pohotovosti, aby všichni začali mluvit o této pandemii.

RFK: Máte vládní regulační úřad, který spolupracuje s farmaceutickou společností, aby utajil výsledky klinických zkoušek léku, který je nyní povinen pro každého v Americe, za který společnost nenese žádnou odpovědnost. Takže bez ohledu na to, jak těžce jste poškozeni, bez ohledu na to, jak bezohledné nebo nedbalé je jejich jednání, nemůžete je žalovat.

Dr. Malone: Moje žena Jill se doslechla o webové stránce, která uvádí nežádoucí příhody podle jednotlivých šarží. Podívala se tedy na webovou stránku „Jak špatná je moje šarže“ a vyhledala čísla šarží, které jsem obdržel. A ukázalo se, že moje druhá dávka byla šarže, o které bylo na základě systému VAERS známo, že má velmi vysoký počet nežádoucích účinků a úmrtí.

Nazývám to jedním z největších experimentů, který byl kdy proveden na lidech. Na velmi zásadní úrovni. Vůbec nerozumíme tomu, co jsme udělali. A přesto jsme vzali tuto syntetickou molekulu, která ve skutečnosti není RNA, a podali ji globální populaci.

Překlad: David Formánek