Přichází nový Hyundai Tucson s cenou od 18 990 €

Nový Hyundai Tucson, nejprodávanější model segmentu SUV-C v roce 2017 na Slovensku, přináší řadu novinek:

Propracovaný design karoserie, předních reflektorů a zadních skupinových svítilen
Přední Full-LED světlomety s automatickým přepínáním dálkových světel
Vylepšený interiér s důrazem na kvalitu materiálů a dílenského zpracování
Nejmodernější bezpečnostní prvky chránící posádku auta, včetně adaptivního tempomatu
Prémiový audiosystém Krell, rádio se 7-palcovým barevným LCD a bezdrátové nabíjení mobilního telefonu
Služby Apple Car Play a Android Auto
360stupňový systém monitorování okolí vozu 4 kamerami
Nové úsporné motory splňující emisní normu Euro 6c
Nová osmistupňová automatická převodovka s hydrodynamickým měničem.
Moderní design, větší pohodlí
Nejprodávanější SUV značky Hyundai přichází s celou řadou novinek, které jeho používání udělají ještě pohodlnějším, úspornějším a bezpečnějším. Karoserie Tucsonu dostala novou přední masku, špičkové reflektory osazené moderní LED technikou a funkcí automatického přepínání dálkových světel. V zadní části se nachází vylepšená grafika skupinových svítilen, které spolu s novým difuzorem pod nárazníkem podtrhují sportovně elegantní design modelu Hyundai Tucson.

Velký důraz klade Hyundai i na prostor pro posádku. Cílem je, aby se lidé v Tucsonu cítili ještě komfortnější a bezpečnější. Nové jsou měkčené a na dotek příjemné materiály, od výbavy Style je vrchní část palubní desky potažená kůží. Nové jsou samozřejmě i čalounění interiéru a sedadel.

Široká paleta motorizací
Hyundai velmi citlivě sleduje požadavky svých zákazníků a tak nový Tucson přichází i se zajímavými novinkami v oblasti pohonu. Na výběr jsou dva benzínové agregáty. Základ nabídky tvoří osvědčený benzinový čtyřválec 1.6 GDi (97 kW / 132 k). Pokud chtějí klienti více výkonu a současně i osvědčený pohon 4×4, Tucson nabízí i přeplňovaný čtyřválec 1.6 T-GDi (130 kW / 177 k). Tento motor je k dispozici nejen se šestistupňovou manuální převodovkou, ale také s oblíbenou sedmistupňovou automatickou převodovkou 7DCT.

hyundai se připravuje na další model N: Nový i30 Fastback N

Zájemci o dieselový motor mají na výběr ze dvou výkonových alternativ motoru 1,6 CRDi – 85 kW / 115 k, respektive 100 kW / 136 k. Výkonnější z nich je k dispozici také s pohonem 4×4 a sedmistupňovou automatickou převodovkou 7DCT. Vrcholem nabídky dieselových agregátů, a to nejen co do výkonu, je špičkový dvoulitr CRDi s maximálním výkonem 136 kW (186 k). K motoru 2,0 CRDi je možné objednat i novou osmistupňovou automatickou převodovku s hydrodynamickým měničem.

Hyundai podpoří sportování dětí na Slovenské školách

Bezpečnost na prvním místě
Nové technologie přinesou cestujícím větší komfort, požitek z jízdy a také výrazně vyšší aktivní a pasivní bezpečnost. Při parkování ve stísněných prostorách řidič ocení monitorování okolí vozu prostřednictvím čtyř kamer, které sledují celé okolí vozidla. Během jízdy přijde vhod adaptivní tempomat s funkcí auto stop a start, zda systém sledování únavy řidiče. K pohodě na dlouhých cestách v novém Hyundai Tucson zase přispějí multimediální systém se 7 „barevným LCD s RDS a službami Apple Car Play a Android Auto, bezdrátové nabíjení mobilního telefonu, prémiový audio systém Krell se zesilovačem (8x45W) a napájecí USB port pro cestující na zadních sedadlech.

K novému Hyundai Tucson poskytuje automobilka záruku 5 let bez omezení počtu ujetých kilometrů. Nový Hyundai Tucson se dostane na Slovensku do prodeje v druhé polovině června a startuje s cenovkou 18 990 €. Kompletní ceník najdete na www.hyundai.sk.