Kongresman Steny H. Hoyer: Tento balíček financování odráží naše hodnoty a zásady

Kongresman Steny H. Hoyer (MD-05) dnes vystoupil v sněmovně na podporu prvního minibusu účtů o rozpočtových prostředcích za fiskální rok 2021, mezi něž patří státní operace, zemědělství, rozvoj venkova – FDA, vnitřní prostředí a vojenská výstavba. a záležitosti veteránů. Níže jsou uvedeny jeho poznámky připravené k dodání a odkaz na video.

„Paní mluvčí, chci poděkovat předsedkyni Lowey.“ Nejen za její neúnavnou práci na tomto minibusu, ale i po celé roky své mimořádné služby ve Výboru pro prostředky a v tomto Parlamentu.

„Parlament dokončil svou práci pro lidi a předával tyto rozpočtové prostředky v dostatečném předstihu před koncem fiskálního roku. Senát je bohužel na dobré cestě, když vůbec poprvé nezaznamenal jednorázové prostředky ve výboru. Proč? Protože, jak řekl bývalý přivlastňovatel a bývalý předseda výboru pro rozpočet Senátu Judd Gregg, „nevidím žádný důvod, proč by měli jít ke značkování, pokud cílem tohoto značení je spíše vytvořit politické krmivo pro volby, než posunout účty vpřed. . “

„Toto neradostné hodnocení přímo hovoří o škodlivých účincích politických rozhodnutí Senátu Republikánů, protože v tomto orgánu a v demokratickém Kavkazu věříme, že účty za prostředky jsou prohlášení o našich hodnotách a příležitost jim je sdělit americkému lidu.

„Tento balíček obsahuje důležité a pozitivní investice do našich lidí, naší ekonomiky a naší národní bezpečnosti, které odrážejí odhodlání demokratů z řad House House demokratů vládnout lidem. Odráží naše priority pro posun Ameriky vpřed a pomáhá našim lidem dostat se dopředu.

„Tento zákon pomůže zajistit, aby děti a rodiny dostaly pomoc, kterou potřebují prostřednictvím SNAP a WIC k ochraně před hladem, což je v dnešní Americe způsobené COVID-19 mimořádná výzva.

„Posiluje naše úsilí o zachování a zajišťuje čistší prostředí. Zejména mě těší, že zahrnuje financování programu Chesapeake Bay, což je pro můj stát a náš region tak zásadní. Rovněž podnikáme kroky k ochraně Arktické národní divočiny a tento balíček bude vyžadovat, aby služba národního parku odstranila všechny pamětní displeje ctící Konfederaci, aby žádný Američan nebyl při návštěvě našich národních parků ponížen nebo zneuctěn.

„Účet také zajišťuje, že poskytujeme zdroje na podporu našich veteránů. Stojíme s našimi obslužnými členy tím, že prezidentovi Trumpovi zakazujeme krást finanční prostředky od naší armády, abychom si postavili jeho zeď. A jsem hrdý, že tento zákon pokračuje v silné a robustní podpoře Ameriky pro našeho spojence Izrael.

„Celkově se jedná o finanční balíček, na který může být naše země a tento Parlament hrdé. Odráží naše hodnoty a naše zásady. Zaměřuje se na odpovědné řízení a utrácení zdrojů daňových poplatníků moudře.

„Je smutné, že se s největší pravděpodobností připojí k více než 275 dalším dvoustranným zákonům o domech, které mizí v republikánském Senátu.“ Naléhavě vyzývám Senát, aby se podílel na tom, aby se vyhnuli riziku dalšího zastavení činnosti a aby odpovědnost za vládnutí předcházel politickým výpočtům. Pojďme udělat práci pro lidi společně.