Kongresman Jim Baird oznamuje Informační den servisní akademie

Kongresman Baird oznamuje Informační den servisní akademie
Kongresman Baird oznamuje Informační den servisní akademie

Kancelář kongresmana Jim Baird (R-IN04) hostí virtuální Informační den servisní akademie. Člen personálu kongresmana Bairda bude odpovídat na otázky týkající se akademií a postupu jmenování Kongresu pro studenty 8. až 12. ročníku.

„Účast na akademii je pro studenty jedinečnou a obohacující zkušeností, jak se dále vzdělávat a budovat základ vzrušující a náročné kariéry. Je mi ctí pomáhat a nominovat nejlepší a nejbystřejší Indiany na jejich cestách stát se příští generací amerických vůdců. “ Řekl kongresman Baird.

U studentů, kteří chtějí vstoupit na americkou vojenskou akademii ve West Pointu v New Yorku, je nutná nominace na Kongres; Americká námořní akademie, Annapolis, MD; Akademie leteckých sil USA, Colorado Springs, CO; a US Merchant Marine Academy, Kings Point, NY. Úspěšní uchazeči budou mít široké akademické zázemí, schopnost složit zkoušku fyzické způsobilosti a silný vůdčí potenciál. Uchazeč musí být také občanem USA, absolventem střední školy ve věku od 17 do 23 let, svobodný, bez závislých osob a vysoký morální charakter. Přijetí jmenování servisní akademie vyžaduje alespoň devítiletý servisní závazek, včetně čtyř let na akademii a pěti let služby v aktivní službě.